“Aile İşletmelerinde Kurumsallaşma” Semineri Düzenlenecek

Elazığ TSO Akademi, Harput Ajans ve Mindturtle Danışmanlık Platformu işbirliğinde Elazığ TSO 2021 yaz dönemi online eğitim ve seminer takvimi kapsamında eğitim serisinin onuncusu 05 Ekim 2021 Salı günü 19.30-21.30 saatleri arasında konusunda uzman eğitmen Erkan İşçimen katılımı ile “Aile İşletmelerinde Kurumsallaşma Yol Haritası” konusunda yapılacak.

“Aile İşletmelerinde Kurumsallaşma” Semineri Düzenlenecek

Elazığ TSO Akademi, Harput Ajans ve Mindturtle Danışmanlık Platformu işbirliğinde Elazığ TSO 2021 yaz dönemi online eğitim ve seminer takvimi kapsamında ile “Aile İşletmelerinde Kurumsallaşma Yol Haritası” konusunda eğitim yapılacak.

ELAZIĞ TSO ÜYELERİ VE İSTEKLİLERE ÜCRETSİZ KATALIM İMKANI

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, "Üyelerimiz ve konuya ilgi duyan tüm kesimlerin bulundukları ortamdan zaman kaybı ve herhangi bir maddi külfet yaşamadan bu bilgi paylaşımlarına katılmasına imkan sağlandı. İlk 9 eğitimimiz konusunda uzman konuşmacıların katılımı ile yapılmış ve katılımcıların yoğun ilgilisini görmüştür. Çok büyük ücretlerle alınabilecek bu eğitimleri Elazığ TSO Akademi çatısı altında tüm üyelerimizin hizmetine ücretsiz taşıyoruz. Yaz eğitimleri kapsamındaki 10’uncu bilgilendirme de yine çok önemli bir konu olup, ülkemizde çeşitli kurum ve kuruluşlarca sağlanan destekleri içeriyor. Hangi kurumun hangi işletmenin büyüme sürecine katkı sağlayacağının değerlendirileceği bu bilgi paylaşımı tüm işletmeler ve girişimciler açısından büyük önem taşıyor.İlan edilen eğitim takvimine tüm üyelerimizin ve girişimcilerimizin katılımını bekliyor, eğitimlerin yararlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Eğiteme katılım Linki: //us02web.zoom.us/j/85090391060

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2021, 22:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109