AK Parti Elazığ Adayları Tanıtıldı

AK Parti Elazığ milletvekili adayları, Yakup Kılıç Spor salonunda düzenlenen programda partililere tanıtıldı.

AK Parti Elazığ Adayları Tanıtıldı

AK Parti Elazığ Milletvekili adayları düzenlenen programla partilere tanıtıldı.

Yakup Kılıç Spor Salonunda düzenlenen programa AK Parti il, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri, teşkilatları ile partililer katıldı.

Programda partililerine seslenen AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Hiçbir şey eskisi gibi olmadı ve olmayacak” diyerek, birlik çağrısında bulundu.

YILDIRIM: DAHA 21 YAŞINDA GENÇ BİR FİDANIZ

Yıldırım, “Çok onurlu şerefli 21 yıldır bu ülkeye hizmet eden artık yaptığı hizmetlerden dolayı liderliği dünya liderliği olarak dönüşen Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız biz. Tam 21 yıl oldu. 2002’de doğdu. Kimsesizlerin kimsesi olarak yola çıktı. Bir sloganı vardı; Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak dedi.  Ve hamd olsun, şükür olsun hiçbir şey eskisi gibi olmadı. İnşallah olmayacak da. Daha 21 yaşında genç bir fidanız. Önümüzde uzun yıllar var. Bu ülkeye borcumuz var. Yapacağımız çok şey” dedi.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Türkiye’de 21 yılda çok şeyin değiştiğini belirterek, Bugün her alanda tarih yazan bir ülkenin olduğunu kaydetti.

ŞERİFOĞULLARI: OMUZ OMUZA ŞEHRİMİZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Şerifoğulları, “Bugünde sevdamız, aşkımız Elazığ için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bize emanet olarak gönderdiği birbirinden kıymetli 5 milletvekili arkadaşımızla omuz omuza şehrimiz için davamız için ve geleceğimiz için çalışacağız. 14 Mayıs seçimleri çok önemli bir yol ayrımıdır bir kırılma noktasıdır. İstikbalimiz için büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasının devamı için sen ben demeden bir ve beraber olacak geleceğimize sahip çıkacağız. Gelecek nesillere ayakları üstünde duran güçlü bir Türkiye bırakacağız 14 Mayıs’ta milletimizle birlikte yazacağımız zaferle birlikte inşallah ülkemizde istikrar devam edecek inşallah huzur ve güven devam edecek” dedi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Elazığ’ın 22 yılda değiştiğini ve özellikle de deprem sonra yeniden dönüştüğünü söyledi.

BALIK: BİZ MAKAM VE KOLTUKLARA DEĞİL BİZ BU DAVAYA NEFERİZ

Balık, “Özellikle 24 Ocak depreminden sonra Elazığ depremin etkilerini depremin yıkımını cumhurbaşkanımızın liderliğinde Elazığ’dan sildik. 6 şubat depreminin ardından o izleri de silecek ekip yine şurada oturan ekiptir şurada oturan milletvekilli adaylarımız ve bu AK kadrolardır. Allah’ın izniyle 6 şubatında negatif etkilerini Elazığ’ın ve Türkiye’nin üzerinden silecek tek güç burasıdır. Çok kıymetli kardeşlerim bugünün 5 tane kahramanı var. Biz makam ve koltuklara değil biz bu davaya neferiz” dedi.

AK Parti 5. Sıra Milletvekili Hasan Murat Öz, AK Parti’nin girdiği her seçimde halkın desteğini alarak çıktığını kaydetti.

ÖZ: AYAKLARIMIZA VURULAN PRANGALARDAN TEKER TEKER KURTULDUK

Öz, “Girdiğimiz her seçimlerde milletimiz ülkesine ve geleceğine en güçlü şekilde sahip çıktı. Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde savunda sanayinden ulaşma ve enerji altyapılarına, yerli otomobilden uçağa, insansız hava araçlarından savaş gemisine 21 yılda hayal edemediğimiz daha nice büyük kazanımlar elde ettik. Darbecilere dur dedik. Ayaklarımıza vurulan prangalardan teker teker kurtulduk” dedi.

AK Parti 4. Sıra Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, 14 Mayıs seçimlerinin diğer seçimlerinden daha farklı olduğunun altını çizdi.

YANILMAZ: 14 MAYIS’TA RECEP TAYYİP ERDOĞAN DİYECEĞİZ

Yanılmaz, “14 Mayıs’ta yapılan seçimler doğal bir milletvekilliği ve cumhurbaşkanlığı seçimi değil. Dünya zalimleri bir araya gelmiş Türkiye’de Recep Tayyip Erdoğan’sız bir Türkiye oluşturmak için mücadele ediyorlar. Sevgili gençler biz dünya zalimlerine karşı 14 Mayıs’ta Recep Tayyip Erdoğan diyeceğiz. 14 Mayıs’ta dünya zalimlerinin dediği değil dünya masumlarının dediği olacak ve Recep Tayyip Erdoğan yeniden cumhurbaşkanı olacak” dedi.

NAZIRLI: BİZ MEMLEKET AŞIKLARIYIZ

Daha sonra kürsüye Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı çıkarak, partililerine seslendi.

Nazırlı, “Bizim evvelimiz Elazığ’dır, bizim ahirimiz Elazığ’dır. Elazığ bu kardeşinize her birinizin tahsilatından geçtiği dedem hafız Abdullah Nazırlı’nın emanetidir. Değerli hemşehirlerim, hasret var, özlem var, hüzün var olacak elbet. Ama ayrılıklar kavuşmaya, susmalar konuşmaya dahildir der şair. Biz memleket aşıklarıyız. Biz biriz beraberiz. Birlikte var olmalıyız” dedi.

AÇIKKAPI: AKIL SIR ERDİRMEK MÜMKÜN DEĞİL

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı da konuşmasında Millet İttifakına yüklendi.

Açıkkapı, “Sen bu ülkede başbakanlık yapacaksın. Bakanlık yapacaksın ve bu sol zihniyetin arkasına takılacaksın. Bunu anlamak mümkün değil. 14 Mayıs’ta bir karar vereceğiz. Ya milletiyle vatansever halkıyla yürüyenler olacak ya da küresel aklın desteklediği Biden’in desteklediği, FETÖ’nün desteklediği, PKK’nin minimum bütün sol örgütlerinin desteklediği millet ittifakı olacak buna karar vereceğiz. Bu ülkede benim liderim sayesinde başbakan olan bakan olanlar bugün küresel aklın oyuncağı olmuşlar ve sol zihniyetin bugüne kadar benim atamın, dedemin, babamın sol zihniyetle olan kavgasını rağmen birlik olmuşlar buna akıl sır erdirmek mümkün değil” dedi.

KELEŞ: ELAZIĞ YİNE TARİH YAZACAK

AK Parti Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş de, birlik çağrısında bulunarak, şehrin sorunlarını çözmek için durmadan çalışacaklarını ifade etti.

Keleş, “Cumhurbaşkanımızı ve yol arkadaşlarını hiçbir zaman yalnız bırakmamıştır ve yine bırakmayacaktır. Sağolun, varolun. Biz kadromuza güveniyoruz ve bu kadroyla birlikte inşallah Elazığ’da güzel bir sonuç alacağız. Teşkilatlarımıza güveniyoruz, sizlere güveniyoruz her şeyden öte biz Elazığ’a güveniyoruz, kanal23 Elazığlılara güveniyoruz, Gakkolara güveniyoruz. Elazığ yine tarih yazacak ve Allah’ın izniyle büyük bir başarıya imza atacaktır” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER