AK Parti İnsan Hakları Başkanı Usta, STK Temsilcilerini Dinledi

Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ile bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İnsan Hakları Başkanı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, partisinin iktidarı ile birlikte insana insan olduğu için değer veren bir anlayışa geçildiğini söyledi.

AK Parti İnsan Hakları Başkanı Usta, STK Temsilcilerini Dinledi

AK Parti İnsan Hakları Başkanlığı, Sivil Toplum Kuruluşları ile istişare toplantısının Doğu Anadolu Bölge toplantısıElazığ’da gerçekleştirdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İnsan Hakları Başkanı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta’nın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Milletvekili Sermin Balık, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri katıldı.

USTA: SİZLERİN TALEP VE ÖNERİLERİNE AÇIK BİR TOPLANTI
Toplantının basına açık olan bölümünde açıklamalarda bulunan Usta, 81 ilde insan hakları başkanlığının çalışma içerisinde olduğunu söyleyerek, “81 il 7 bölge toplantılarımızın Doğu Anadolu Bölgesi için planladığımız toplantımızı Elazığ’da yapıyoruz. İşimiz insana hizmet amacıyla çıktığımız bu yolculukta özellikle insan hakları başkanlığı olarak 2015 yılında kurulan başkanlığımızın çalışmaları ile birlikte yeni dönemde de yeni teşkilatlarımızla beraber insana dair çalışmalarımızı sizinle ortak zeminde yürütebilmek, STK’larımızın bize vereceği öneri ve desteklerle daha da insan hakları politikalarımızı geliştirebiliriz, hedeflerimizi nasıl büyültebiliriz ve hizmetlerimizi nasıl çoğaltabilirizin temelini oluşturmak için bu toplantıyı düzenledik. Sizlerin talep ve önerilerine açık bir toplantı” dedi.

USTA: ELAZIĞ’IMIZA KATKI SUNACAĞINI BİLEREK BU ÇALIŞMALARI YAPIYORUZ

Usta, AK Parti iktidarı ile birlikte insana insan olduğu için değer veren bir anlayışa geçildiğini kaydederek, “Bu ülkede AK Parti iktidarı ile birlikte insana insan olduğu için değer veren bir anlayışa geçildi. Dini, dili, mezhebi ne olursa olsun uğramaksızın herkesin her türlü hizmetten faydalanması için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz ve meyvelerini alıyoruz. Her zamanki gibi milletimizden bunun taktirini görüyoruz. Ama yetmez. İnsan hakları statik ve durağan bir süreç değildir. Değişen, gelişen özellikle yaşadığımız salgın ile birlikte ihtiyaçlarında değiştiği bir dönemdeyiz. Bu amaçla bu yapılan istişare toplantılarının çok kıymetli olduğunu biliyoruz. Birlik ve beraberlik içinde yapacağımız her çalışmanın Elazığ’ımıza, bölgemize ve ülkemize katkı sunacağını bilerek bu çalışmaları yapıyoruz” diye kaydetti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Cavit
Cavit - 1 yıl Önce

Ne dediler ne diyebilirler.Her sey cook guzel zaten...

Kral 23
Kral 23 - 1 yıl Önce

20 yıldır Elazığa ne yapıldı hiç köy olduk yatırım maltaya tüik malatyaya vakıflar malatyaya hizmet malatyaya Elazığı Akp sikti İmar ortada kaldıtım beldiyeciliği milletvekileri ne yaltı torbil rant işsizlik bu şehri bitirdiniz depremde ne yaptınız evler ortada 2 yıldır evler bitmedi kandırmayın insanları Ülke durumun belli dolsr ekonomi işsizlik enflasyon fazla halen kandırin insanları uyutun insanları

Elazığ
Elazığ - 1 yıl Önce

Kaç yerden maaş alıyor acaba Kamu görevlilerinin birden fazla maaş almasının engellenmesini öngören kanun teklifi, TBMM Genel Kurulu’nda AKP ve MHP milletvekillerinin oyları ile reddedildi.

Kitlere kadro
Kitlere kadro - 1 yıl Önce

Kitlerde calisan taseron isciler halen kadrolarini alamadi sayin vekilim o kuruma var su kuruma yok demek ve kadrolu olduklarini sanan arkadaslar baktigimizda ne memur ne isci ne sozlesmeli olduklari belli degil tain hakki yok gorevde yukselme yok sosyal haklar esit degil sizce bu hak ihlali degilmi orada bulunan kiymetli stk temsilcilerine soralim bu adaletmi

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109