AK Parti'nin Elazığ'daki 3 İlçe Başkanı Belli Oldu

AK Parti İl teşkilatı tarafından istifası istenen 4 ilçe başkanının yerine atanan isimler belli oldu.

AK Parti'nin Elazığ'daki 3 İlçe Başkanı Belli Oldu

AK Parti Genel Merkezi, Elazığ'ın 4 ilçesinde yönetim kurulu değişikliği yapma kararı alarak, Kovancılar, Karakoçan, Ağın ve Keban İlçe başkanlarının ve yönetim kurulunun istifası istenmişti.

Kovancılar’da istifanın ardından AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören ilçeye gitmiş ve temayül yoklaması gerçekleştirilmişti.

AK Parti Genel Merkezi de Kovancılar, Karakoçan ve Ağın ilçelerine başkan ataması yapılması için her ilçeden 3 ismi genel merkeze çağırarak, adaylarla tek tek görüştü. Görüşmeler esnasında üç isme de AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut ile AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze de eşlik etti. 

Gelişen sürecin ardından AK Parti tarafından istifası istenilen başkanların yerine atanan isimler belli oldu.

İşte o isimler;

Ağın - Mehmet Ağın

Karakoçan – Ülküşan Özdemir

Kovancılar – Selami Sarıpolat

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2019, 15:59
banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökmen KAYA
Gökmen KAYA - 7 ay Önce

Bence başkan doğru söylüyor Yusuf hocamın 1 yılı dolmak üzere yıpranmış tır akp partiye tüm ilçeleri neredeyse kaybettiren Elazığ daki oy oranını yüzde 50 sini düşüren ve 10 yıldır koltuk da oturan kendisi ne zaman bırakacak acabakan yenileme zamanı geldi

Mano23
Mano23 - 7 ay Önce

Elazığın başına gelmiş en büyük felaket R. Görgözedir. Kebana kendileri aday atadılar kazanamayıncada ilçe başkanı yediler. Allah büyük.. Reisin davasını satan adamı zamanı glince bizde satacağız.

Haftasarlı
Haftasarlı - 7 ay Önce

Sivrice Ak parti ilçe başkanı miadını doldurmuştur. Değişim şart çünkü Ak parti son seçimde Sivricede hezimete uğramıştır. Yazıktır yakmayın partiyi .

Sivriceli
Sivriceli - 7 ay Önce

Sivricede değişim şart oy oranı %88 den %40 lara düştü belediye kaybedildi ve geçen seçimde 2 olan il genel meclisi üyesi 1 e düştü .

Sivrice 232323
Sivrice 232323 - 7 ay Önce

Sivrice de yolsuzluk yok hırsızlık yok adam kayırma yok çok dürüst olduğu için başkanın deyişmesi lazım aç kurtlar aç kalmış rüşvet alıp adam işe koyamiyan işini yurutemeyen ihale peşinde koşan artık işini yurutemiyor onun için deyişim şart hırsız yolsuz düzenbaz aranıyor .

SIRADAKİ HABER

banner7