Akçakiraz’a Bir Adet Kepçe Daha Kazandırıldı

Akçakiraz Belediyesi, araç filosuna 1 adet kepçe kazandırdı.

Akçakiraz’a Bir Adet Kepçe Daha Kazandırıldı

Göreve geldiği günden itibaren Akçakiraz’a daha iyi hizmet vermeyi hedeflediklerini ifade eden Akçakiraz Belediye Başkanı Sebahattin Kaya, araç filolarına bir adet kepçe daha kazandırdıklarını söyledi.

Kazandırdıkları araçların hayırlı olmasını dileyen Akçakiraz Belediye Başkanı Sebahattin Kaya, hizmetlerini artırarak devam edeceklerini söyledi.

KAYA: ÖNCELİKLE GELİRLERİMİZİ ARTTIRABİLMEK İÇİN PROJELER ÜRETTİK

Akçakiraz Belediye Başkanı Sebahattin Kaya, “Özellikle Akçakirazımıza hayırlı uğurlu olsun rabbim kaza bela vermesin acısız sızısız günler diliyorum inşallah. Tabi malumunuz göreve geldiğimiz günden beri Akçakiraz Belediyesi’nin araç filosuna özellikle otobüslerimizle, greyderlerimizle, cenaze aracımızla, silindirimizle, traktörümüzle daha önceden aldığımız  iki tane kepçeyle hasılı yirmi üç yirmi dört tane kazandırdığımız araçlarla itfaiye araçlarımızla, çöp toplama araçlarımızla geldiğimiz noktada minibüslerimizle, pikaplarımızla Akçakirazımıza gerçekten yeni güzellikler yeni değerler kattık. Ve bunlar her geçen gün Akçakirazın daha iyi hizmet alabilmesi için çok önemliydi. Tabi bunları yaparken öncelikle gelirlerimizi arttırabilmek için projeler ürettik” dedi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137