Akpınar Mahallesi’nde Artık Perşembe Günleri Pazar Kurulacak

Akpınar Mahallesi Muhtarı Raif Acar, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle mahalle sakinlerinin semt pazarlarından yararlanamadığı için, belediye başkanı ile yaptığı görüşme sonrasında Akpınar Mahallesi’nde artık perşembe günleri pazar kurulacağını çektiği video ile duyurdu.

Akpınar Mahallesi’nde Artık Perşembe Günleri Pazar Kurulacak

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı nedeniyle Akpınar Mahallesi’nde Cumartesi-Pazar günleri kurulan semt pazarı artık Perşembe günleri hizmet verebilecek.

ACAR: MAHALLEMİZDE PAZAR ARTIK PERŞEMBE GÜNLERİ KURULACAK

Mahalle Muhtarı Raif Acar, “her hafta cumartesi günü mahallemizde Pazar kurulurdu. Pandemiden ötürü cumartesi sokağa çıkma yasağı olduğu için mahalle sakinlerimize hitap edemiyoruz. Mahallemizdeki pazardan 5-6 mahalle faydalanıyordu. Bunlar mağdur oldu ve mahalle sakinlerinin talepleri oldu. Bende Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları ile görüştüm ve onlarda olumlu baktı. Akpınar mahallemizde Pazar artık Perşembe günleri kurulacak” dedi.

ACAR: SEFERBER OLDULAR

Mahalle sakinlerinin mağdur olmaması adına Elazığ Belediye Başkanı ile görüştükten sonra onay aldığını belirten Mahalle Muhtarı Raif Acar, Vatandaşların pandemi tedbirleri kapsamında kurallara riayet etmeleri konusunda uyarıda bulunarak Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na ve görevli personellere teşekkür ederek, “Sosyal mesafe çok önemli Pazar yerinde. Ben vatandaşlarımızdan rica ediyorum. Sosyal mesafeye ve maskeye uysunlar ve Perşembe günü hizmet verecek pazarımız. Sayın belediye başkanımız Şahin Şerifoğulları’na ve zabıta müdürüne ilgilerinden ötürü teşekkür ederim. Seferber oldular” diye kaydetti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandas
Vatandas - 8 ay Önce

Çok iyi oldu bu , teşekkürler muhtarım

SIRADAKİ HABER

banner103