Albay Ali Yıldız ve Eşi, Şehit Annelerini Yalnız Bırakmadı

Elazığ İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız ve eşi Gülçin Yıldız, Anneler Günü dolayısıyla şehit annelerini ve Elazığ’da şehitliği ziyaret ettiler.

Albay Ali Yıldız ve Eşi, Şehit Annelerini Yalnız Bırakmadı

İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız ve eşi Gülçin YıldızAnneler Günün şehit annelerini yalnız bırakmadı. Hakkari’de çatışmada şehit düşen Mehmet Ağgedik’in ailesini ziyaret eden çift, Anneler Günü çerçevesinde Anne Fatma Ağgedik’e hediyeler vererek birlikte mezarlığı ziyaret etti.

İl Jandarma Komutanı Ali Yıldız ve eşi Gülçin Yıldız,  Anneler Gününde şehit annelerini yalnız bırakmadı. Bu çerçevede Yıldız eşi, jandarma personelleriyle birlikte Hakkari’de çatışmada şehit düşen Mehmet Ağgedik’in ailesini ziyaret etti. Ziyarette Albay Yıldız, anne Fatma Ağgedik’e çeşitli hediyeler verdi. Ardından uzun bir süre aileye misafir olan muhabbet eden Yıldız, ardından birlikte İcadiye Şehitliği’ne geçti.

Şehit Ağgedik’in kabrini ziyaret eden Yıldız ve şehit ailesi karanfil bıraktı. Son olarak Kur’an-ı Kerim tilaveti okundu ve tüm şehitler için dua edildi.

Ağgedik ailesi, ziyaretten dolayı Ali Yıldız ve eşi Gülçin Yıldız’a teşekkür etti.

“HER TÜRLÜ MÜCADELEYE KARARLILIKLA DEVAM EDİLMEKTEDİR”

Elazığ İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Ülkemizin birlik ve beraberliğine yönelik her türlü mücadeleye kararlılıkla devam edilmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner109

banner117