Albay Çarıkçıoğlu'ndan Başkan Dumandağ’a Veda Ziyareti

Mersin İl Jandarma Alay Komutanlığı görevine atanan Elazığ Jandarma Alay Komutanı Necip Çarıkçıoğlu, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’a veda ziyaretinde bulundu.

Albay Çarıkçıoğlu'ndan Başkan Dumandağ’a Veda Ziyareti

Jandarma Komutanlığı Kararnamesi ile Mersin İl Jandarma Alay Komutanlığı görevine atanan Elazığ Jandarma Alay Komutanı Necip Çarıkçıoğlu, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’a veda ziyaretinde bulundu.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ; Çarıkçıoğlu'nun Elazığda güzel bir iz bıraktığını, Elazığ Ticaret Borsası, Jandarma Alay komutanı Çarıkçıoğlu ile Elazığ'daki görevi süresi boyunca uyum içinde çalıştıklarını söyledi.

Başkan Mehmet Ali Dumandağ ve Meclis Başkanı Mehmet Emin Ayaz İlimize Yapmış Olduğu değerli hizmetler anısına İl Jandarma Komutanı Alb. Necip Çarıkçıoğlu'a plaket takdim etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Jandarma Komutanı Alb. Necip Çarıkçıoğlu ise yaklaşık iki yıl boyunca burada görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Elazığ’ı ve Elazığ halkını çok sevdiğini ve Elazığ’ı unutmayacağını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2019, 17:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103