Ali Şekerdağ, Çalışmalarını Sürdürdü

Millet İttifakı Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ, seçim çalışmalarını sürdürürken, Yeni Zelanda’da yaşanan menfur camii saldırısına değinerek, "İslam liderleri birlik ve beraberli içinde İslam dünyasına sahip çıkmaları temenni ve duamızdır” dedi.

Ali Şekerdağ, Çalışmalarını Sürdürdü

İYİ Parti ve CHP'nin Millet İttifakı adayı olarak Elazığ Belediye Başkan Adayı gösterilen Ali Şekerdağ, seçim çalışmalarını sürdürdü.

Başkan Adayı Şekerdağ, Selma Aydın ile Ferdi Yavuz çiftinin nikah törenine katılarak, nikah şahitliği yaptı.

Daha sonra İstasyon Caddesindeki esnafları gezen Şekerdağ, ardından kapalı çarşı çevresindeki kahvehanede vatandaşlarla bir araya geldi.

Şekerdağ, vatandaşlarla sohbet ederek çalışmaları hakkında bilgi verirken, Yeni Zelanda’daki menfur camii saldırısına da değindi.

ŞEKERDAĞ: GİTTİĞİMİZ HER YERDE HERKES DERTLİ

Seçim çalışmalarına devam ettiklerini belirten Başkan Adayı Ali Şekerdağ, “Kendimizi ifade ediyoruz. vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Gittiğimiz her yerde herkes dertli. Vatandaş şehrin içinde bulunduğu durumdan memnun değil. Çok büyük sıkıntılar var ve bunları vatandaşlarımızın ifade ediyor. Bugünkü toplantımız da verimli oldu. Elazığ’la ilgili istişarelerde bulunduk" dedi.

ŞEKERDAĞ: İSLAM DÜNYASINI DA BİRLİK VE BERABERLİĞE ÇAĞIRIYORUM

Yeni Zelanda da yaşanan cami saldırına da değinen Şekerdağ," Bu arada Yeni Zelanda’daki maalesef iki tane camii saldırısı yaşadık. Orada şehit olan Müslüman kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. İslam dünyasını da birlik ve beraberliğe çağırıyorum. İslam liderlerinin bu işin farkında olup, ona göre adım atmalarını istiyoruz. Çünkü birlik olmadığımız sürece bu işlerin daha fazla artacağını düşünüyoruz. İslam liderleri birlik ve beraberli içinde İslam dünyasına sahip çıkmaları temenni ve duamızdır” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yalnız kurt
yalnız kurt - 1 yıl Önce

iyi adam yolun açık olsun...

yalnız kurt
yalnız kurt - 1 yıl Önce

iş yerimize eleman alırken bile CV soruyoruz,başkan seçerken de CV sine bakmak lazım bence ...dolu mu boş mu...Ali ŞEKERDAĞ ;CV si dopdolu bir adam,adam gibi adam...yolun açık olsun...

SIRADAKİ HABER

banner7