Amatör Küme Maçlarına “Devam” Kararı Çıktı

Elazığ’da 24 Ocak’ta meydana gelen depremin ardından sürekli ertelenen 1. ve 2. Amatör Küme futbol müsabakaları için yapılan istişare toplantısında lig maçlarının 22-23 Şubat tarihlerinden itibaren kaldığı yerden devam edilmesine karar verildi

Amatör Küme Maçlarına “Devam” Kararı Çıktı

Elazığ’da 24 Ocak’ta meydana gelen deprem felaketi sonrası o tarihten itibaren düzenli olarak ertelenen Elazığ 1. ve 2. Amatör Küme Futbol Ligi müsabakalarına ilişkin geniş kapsamlı bir toplantı yapıldı.

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya. Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür ile TFF Futbol İl Temsilcisi Turgut Kılınç ile yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

“DEVAM KARARI ÇIKTI”

Kulüp temsilcileriyle yapılan toplantı sonucunda lig müsabakalarının 22-23 Şubat tarihlerinden itibaren kaldığı yerden devam etmesi kararı çıkarken, değerlendirmelerde bulunan Elazığ Amatör spor kulüpleri federasyonu başkanı Mustafa Gür, deplasman takımlarına destek olacaklarını belirtip, ileriki günlerde tüm kulüpleri kapsayacak şekilde müjdeli haberler de vereceklerini söyledi:

banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7