Antalya'da 11. Peynirli Ekmek Günü Gerçekleştirildi

Antalya Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen 11. Peynirli Ekmek Günü Antalya'da gerçekleştirildi.

Antalya'da 11. Peynirli Ekmek Günü Gerçekleştirildi

Antalya Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen 11. Peynirli Ekmek Günü 12 Haziran Pazar Günü Antalya'da gerçekleştirildi.

Etkinliğe Antalya’da yaşayan çok sayıda Elazığlı vatandaşlar katıldı.

Elazığ Belediyesi folklor ekiplerinin şarkıları ve halaylarıyla renklendirdiği peynirli ekmek gününde yöresel ve ulusal sanatçılar da sahne aldı.

Antalya Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Gündaroğlu, bu etkinliği gelecek nesillere aktarmak istediklerini ifade etti.

GÜNDAROĞLU: GÖNÜL DOSTLARIMIZ İLE BİR ARADA OLUYORUZ

Başkan Gündaroğlu, “Geleneksel 11. Peynirli Ekmek Günümüzü bugün gerçekleştirdik. Her sene bu günümüzü yapıyoruz. Hemşehirlerimiz ve gönül dostlarımız ile bir arada oluyoruz. Özellikle Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na çok teşekkür ediyorum. Elazığ’dan kürsü başı ekibini gönderdi. Katıkılarından dolayı hemşehrilerimize, sponsorlarımıza ve belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Amacımız bu etkinliği geleceğimize aktarmak” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109