Aralıklarla 3 Motosiklet Çalan Hırsızlar Tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan başarılı operasyonda motosiklet çalan 2 şahıs yakalanarak tutuklandı. Çalınan motosikletler sahiplerine teslim edildi.

Aralıklarla 3 Motosiklet Çalan Hırsızlar Tutuklandı

Emniyet Müdürlüğü ekipleri vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bir otoparkta bulunan 2 adet motosikleti çalan 2 şahıs ve onlarla birlikte hareket eden 2 şahıs yakalandı.

Operasyonda daha önce de çalınan bir motosiklet ile birlikte 3 motosiklet ele geçirilerek sahiplerine teslim edildi.

Mahkemeye çıkarılan şahıslardan 2’si tutuklandı.

Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan açıklamada, “Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğümüzce, 14 Mart 2019 tarihinde ilimizde faaliyet yürüten bir yediemin otoparkında muhafaza altında bulunan 2 adet motosikleti çalan fail yada faillerin tespit edilerek yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde; söz konusu hırsızlık olayını gerçekleştirdiği tespit edilen A.Ç., N.S. ve onlarla hareket ettiği belirlenen 2 şahısla birlikte yakalanarak gözaltına alınmışlardır. Ayrıca N.S. isimli şahsın, olaydan bir gün önce meydana gelen başka bir motosiklet hırsızlığının da faili olduğu tespit edilmiş ve toplam çalınan 3 motosiklette ele geçirilerek sahiplerine teslim edilmiştir. Tamamlanan işlemlerinin ardından aynı gün adli mercilere sevk edilen A.Ç. ve N.S. tutuklanarak ceza evine gönderilmiştir” denildi.

HABER: SITKI TAŞEL
banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7