Artık Kaçakçılığa Yer Yok!

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Elazığ-Diyarbakır yolu üzerinde durdurulan araçta 10 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Yakalanan şahıslar tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Artık Kaçakçılığa Yer Yok!

Emniyet Müdürlüğü ekipleri vatandaşın huzuru ve güvenliği için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri Elazığ-Diyarbakır yolu üzerinde şüpheli görülerek durdurulan bir araçta 10 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Yakalanan şahıslar çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan acıkama şöyle; “Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce 01 Ekim 2018 günü yapılan çalışmalar esnasında ilimiz Diyarbakır yolu üzerinde şüpheli görülen bir araç ekiplerimiz tarafından durdurulmuş ve yapılan incelemeler neticesinde araç içerisinde poşete sarılı vaziyette 1’i 9 mm diğerleri 7.65 mm çapında olmak üzere şarjörleri ile birlikte toplam 10 adet ruhsatsız tabanca ele geçirilmiş olup araç içerinde bulunan 2 şahıs da yakalanarak gözaltına alınmıştır. Şahıslar işlemlerinin ardından 02.10.2018 günü çıkarıldıkları mahkemece tutuklanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” şeklinde duyuruldu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER