Artık Orası Gecede Hareketli Olacak

Elazığ ticaretinin önemli merkezlerinden olan Hürriyet Meydanı ve Bankalar Caddesi'ni yenileme çalışmalar devam ediyor...

Artık Orası Gecede Hareketli Olacak

Elazığ Belediyesi tarafından şehrin ticaret merkezi Hürriyet Meydanı, Bankalar Caddesi ve Hürriyet Meydanı bağlantılı ara sokaklarda yol ve kaldırım yenileme çalışmaları sürüyor.

 

Elazığ Belediyesi ekiplerince Bankalar Caddesi’nde kaldırım yenileme ve asfalt çalışmaları, Hürriyet Meydanı’nda kaldırım, asfalt, peyzaj, yeşil alan ve dekoratif aydınlatma çalışmaları devam ederken, Hürriyet Meydanı bağlantılı ara sokaklarda da asfalt ve kaldırım yenilme çalışmaları başlatıldı.

 

Şehrin ticareti açısından önemli bir yoğunluğa sahip olan ve yılların yıpranmışlığını taşıyan Hürriyet Meydanı ve çevresinde gerçekleştirilen topyekun yenileme çalışmalarıyla, meydan yepyeni bir kimlik kazanırken, vatandaşların da daha rahat alışveriş yapmalarına olanak sağlanacak. Alanda sürdürülen aydınlatma çalışmalarıyla da akşamları da Hürriyet Meydanı ve çevresinde vatandaşların rahat bir şekilde alışveriş yapmalarına olanak kazandırılarak, ticaretin canlı tutulmasına katkı sağlanacak.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103