Atatürk’ü Anma Konseri Düzenlenecek

Elazığ Devlet Klasik Türk Müziği ve Kürsü Başı Topluluğu tarafından 10 Kasım Atatürk’ü anma ve 17 Kasım Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Elazığ’a teşrifi dolayısıyla konser düzenlenecek.

Atatürk’ü Anma Konseri Düzenlenecek

Koro Müdürü Olcay Bürhan, 12 Kasım Cuma Günü Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezinde Atatürk’ü anma konseri düzenleyeceklerini söyledi.

Konser,  12 Kasım Cuma günü saat:20.00’da Nurettin Ardıçoğlu kültür merkezinde gerçekleşecek.

BÜRHAN: TÜM HALKIMIZI VE TÜM İZLEYENLERİMİZİ KONSERİMİZE DAVET EDİYORUZ

Konuyla ilgili açıklama yapan Koro Müdürü Olcay Bürhan Atatürk’ün sevdiği eserlerin seslendirileceği konsere tüm Elazığlıları davet etti.

“Bu hafta Elazığ Devlet Klasik Türk Müziği ve Kürsübaşı Topluluğu Müdürlüğü olarak 10 Kasım Atatürk’ü anma ve 17 Kasım Atatürk’ün Elazığ’a teşrifleri nedeniyle 12 Kasım 2021 Cuma Günü saat 20:00’da Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezi’nde Atatürk’ü anma ve Elazığ’a teşrifleri anısına bir konser düzenleyeceğiz. Düzenleyeceğimiz konserde toplumumuz sanatçıları katılacak olup Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilimize teşrifleri sırasında huzurunda icra edilen eserlerden oluşan bir repertuarla ve Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkılardan oluşan eserlerden bir repertuarla izleyicilerimizin karşısında olacağız” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
SARI SAÇLIM MAVİ GÖZLÜM
SARI SAÇLIM MAVİ GÖZLÜM - 1 yıl Önce

HARİKA ETKİNLİK

erkenci
erkenci - 1 yıl Önce

şehrimizde güzel şeylerin de oluyor olması sevindirici. ama diyanet erken davranıp mevlit okuyarak sizi geride bıraktı.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109