Aydın: Genç ve Tecrübesiz Bir Takımız

Elazığspor Teknik Direktörü Cafer Aydın, en büyük sıkıntılarının tecrübesiz ve genç bir takım olduklarını belirterek, geçen yıldan bir hayli oyuncu kaybettiklerini söyledi. Karaman Belediyespor maçını kazanılması gereken bir maç olarak değerlendiren aydın, 3 puan başlangıcı yapmamız lazım diye konuştu.

Aydın: Genç ve Tecrübesiz Bir Takımız

Elazığspor’da Teknik Direktör Cafer Aydın, en büyük sıkıntılarının tecrübesizi ve genç bir takım olduklarını belirterek, açıklamalarda bulundu.

AYDIN: GENÇ VE TECRÜBESİZ BİR TAKIMIZ

Teknik Direktör Aydın, “Maç için hazırlıklarımız sürüyor. Bir kupa maçı oynadık ondan evvel takım olarak kupa maçında da iyi görüntü verdik. Bizim en büyük sıkıntılarımız  tecrübesiz bir takım olmamız, genç bir takım olmamız. Ve geçen seneden de bayağı oyuncu kaybettiğimiz için bazı yerlerde sıkıntılar yaşıyoruz. Ama Karaman maçı mutlak galip gelmemiz gereken ve her anlamda iyi hazırlanmamız gereken bir maç İnşallah futbol şansı da bizden yana olur. Eğer iki haftada oynadığımız oyunu oynarsak çok rahat galip gelebiliriz ama iki haftada yaptığımız basit hataları yapmazsak da bizim için çok rahat bir maç olur. Çünkü bizim grubun alt taraflara oynayan takımı; üst taraflara oynayan bir takımı değil. İkili avaraj da önemli maçta. Hem skor anlamında hem oyun anlamında. Bir de bir başlangıç yapmamız lazım. İnşallah o başlangıcı yapıp da oyuncularımız 3 puanla tanıştığı zaman o öz güvenle lige tutulmamız bundan sonraki haftalarda hem futbol hem de skor alabilmemiz için bizim için önemli bir maç. Oyuncularıma da güveniyorum sonuna kadar. Karaman maçıyla bir başlangıç yapıp 3 puanla tanışıp ondan sonra devamını getireceğiz inşallah” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şimşek
Şimşek - 3 hafta Önce

İyiki söyledin bilmidik

ERSAN BULUT
ERSAN BULUT - 3 hafta Önce

ulan sen bu takimin basina gelmissen sirf piasadan silinmemek adina geldin.bunlar hep selcuk gavatinin artiklari.bi defol gidin ya cekin elinizi

Gakgooo
Gakgooo - 3 hafta Önce

biliyodun bu takimin halini niye geldin o halde cafer efendi???

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109