Aykent Apartmanı Enkazında Kalan Son Kişi Olduğu Düşünülüyor

Elazığ’ın Mustafa Paşa Mahallesi’nde çöken binada ekipler, enkaz altında kalan son kişi olarak değerlendirilen ve UMKE görevlisinin telefonla konuşup kurtardığı Azize Çelik'in 65 yaşındaki annesi Sakine Düşmez’i arama çalışmalarına yoğunlaştı.

Aykent Apartmanı Enkazında Kalan Son Kişi Olduğu Düşünülüyor

Elazığ'da 6,8 büyüklüğündeki depremde çöken binaların enkazı altında kalan vatandaşlar, arama kurtarma ekiplerinin yoğun çalışması sonucu kurtarılıyor.

AYKENT APARTMANI’NDA 14 KİŞİ KURTARILDI

Mustafa Paşa Mahallesi'nde çöken alt katı dükkan 5 katlı Aykent Apartmanı'nda yürütülen arama kurtarma çalışmalarında şimdiye kadar 3 kişinin cansız bedenine ulaşılırken, 14 kişi ise sağ olarak kurtarıldı.

KALAY APARTMANI’NDA 7 KİŞİNİN CANLI BEDENİNE ULAŞILDI

Aynı yerde bulunan Kalay Apartmanı'nın enkazından ise 1 kişi sağ olarak kurtarılırken, 7 kişinin cansız bedenine ulaşıldı.

AYKENT APARTMANI ENKAZINDA KALAN SON KİŞİ OLDUĞU DEĞERLENDİRİLİYOR
Arama kurtarma ekipleri, Aykent Apartmanı’nın enkazında kalan son kişi olduğu değerlendirilen 65 yaşındaki Sakine Düşmez'e ulaşmak için yoğun çaba sarf ediyor.

Düşmez'in UMKE görevlisinin telefonda enkaz altında konuşup kendisiyle birlikte 8 kişinin kurtarılmasını sağlayan Azize Çelik'in 65 yaşındaki annesi olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7