Bahşi: İnsanların İnançlarını Hedef Almak Özgürlük Değil Küstahlıktır

Memur-Sen 27 Ekim Salı günü 81 ilde Hz. Muhammed'e hakaret eden karikatürleri kamu binalarına yansıtan Fransa Cumhurbaşkanı Macron'u protesto edeceklerini duyurdu. Konuyla ilgili açıklama yapan Memur Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi; “İnsanların inançlarını hedef almak özgürlük değil, küstahlıktır” dedi.

Bahşi: İnsanların İnançlarını Hedef Almak Özgürlük Değil Küstahlıktır

Memur-Sen Hz. Muhammed'e hakaret eden karikatürleri kamu binalarına yansıtan Fransa Cumhurbaşkanı Macron'u protesto edeceklerini duyurdu.

BAHŞİ: TÜM HALKIMIZI DAVET EDİYORUZ

27 Ekim Salı günü 81 ilde Macron’un protesto edileceğini belirten Memur-Sen Elazığ İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, “Fransa’nın Cumhurbaşkanı Macron’un alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz S.A.V. hakaret içeren görselleri kamu binalarına yansıtması küstahlığını protesto etmek için insanların inançlarını hedef almak özgürlük değil küstahlık diyerek Memur Sen Elazığ İl Temsilciliği olarak Türkiye genelinde 81 ilde eş zamanlı olarak yapılacak olan basın açıklamasına protesto ve mitinge tüm halkımızı davet ediyoruz. Basın açıklamamızı tüm tedbirlerimizi alarak 27 Ekim Salı günü saat 12.30’da Öğretmenevi önünde yapacağız. Peygamber Efendimize sevgi duyan, saygı duyan tüm halkımızı davet ediyoruz bu protesto mitingine” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 19:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Huzeyfe
Huzeyfe - 3 yıl Önce

Ağzın da gem mi var ,şuna kafirliktir desene be adam.

SIRADAKİ HABER

banner137