Bakan Murat Kurum, Elazığ Heyeti İle Görüştü

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Elazığ milletvekilleri ve belediye başkanlarından oluşan heyeti kabul ederek deprem sonrasında devam eden projelerle ilgili görüşme yaptı.

Bakan Murat Kurum, Elazığ Heyeti İle Görüştü

24 Ocak’ta depremin meydana geldiği Elazığ’da yaraların sarılması için başlatılan çalışmalar aralıksız sürüyor.

Bu kapsamda AK Partili Milletvekilleri ve belediye başkanlarından oluşan heyet, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’la bir araya geldi.

Bakan Kurum başkanlığında yapılan toplantı da AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve bazı ilçelerin belediye başkanları yer aldı.

İlgili birimlerin yetkililerin de yer aldığı toplantıda deprem sonrasında yapımı devam eden projelerin son durumlarının ve yapılması gerekenlerinin ele alındığı aktarıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığlı
Elazığlı - 8 ay Önce

Bunlar komedi ya. Biraraya geldikçe sorunlar daha da arıyor. sahipsiz elazığ.

Sinan Çok
Sinan Çok - 8 ay Önce

Depremin üzerinden altı ay geçti insanlar perişan çaresiz insanlar sahipsiz ne görüşmüşler hep boş şeyler müjde diyorlar bakıyorsunuz boş şey bunlardan dört tane beceriksiz milletvekilinde insana fayda gelmez

hakan
hakan - 8 ay Önce

rabbim vekillerimizi başımızdan eksik etmesin . hepsi de 4 4 lük. her zaman vatandaşın yanında. ne kadar şanslıyız harika vekillerimiz var!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kürşat
Kürşat - 8 ay Önce

Cenab-ı Hakk' ülkemizi felaketlerden,musibetler den koruyup , Hıfzı,muhafaza eylesin.Devletimizin gücünü kudretini artirsin,fitne fesat peşinde olan insan kılıklı şeytanların şerrinden emin eylesin,Devlet Başkanımıza, hükümete ,Elazigımiza yaptıkları sayısız hizmetten dolayı teşekkür ediyor,depremzede olarak devletimizin gayretlerini biliyor,dua ediyoruz.Depremden 5 5 ay geçmesine rağmen yükselen AFAD konutlarını gördükçe iftihar ediyoruz,en azından Aralık ayı gibi en az 10 bin ailemiz kendilerine ait bir yuvaya kavuşacak olmaları büyük bir başarıdır.Allah devletimize zeval vermesin,milletimiz var olsun.Yoneticilerimizin basiretini ve gayretini artırsın.Amin.Ya Muin CC.

Serkan
Serkan - 8 ay Önce

Allah rızası için şu ev kiralarına bir el atın.

ali
ali - 8 ay Önce

BATİ SITESINE ACILEN ÇOZUM BULUNMASİ DILEGIYLE!!!!!!

Korkut
Korkut - 8 ay Önce

Serkan,kira kontratları incelenip,akabinde yardımların yatırılacağını hepimiz bekliyoruz.Muracaatlar hitaminda bankaya ödeme emri verilecektir.Biraz sabır gardaş.

SIRADAKİ HABER

banner103