Bakan Işıkgece Borsa Başkanı Dumandağ İle Bir Araya Geldi

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece , Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı makamında ziyaret etti.

Bakan Işıkgece Borsa Başkanı Dumandağ İle Bir Araya Geldi

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece Elazığ’da ki temasları kapsamında Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ'ı makamında ziyaret etti.

IŞIKGECE: BAKANLIK OLARAK TÜM OLANAKLARIMIZI KULLANMAYA ÇALIŞIYORUZ

Bakan Yardımcısı Işıkgece, "Elazığ ve Bölgede Bakanlığımızca yapmakta olunan çalışmalar ve sektörel olarak yaşanan sorunların yakın takipçisiyiz. Bu hususta Ticaret Borsası Başkanımız Mehmet Ali Dumandağ'dan İlde yaşanan sorunlar ve tarım ve hayvancılık sektörünün kalkınmasına yönelik çözüm önerileri hakkında istişarelerimiz sürüyor. Elazığ’ımızın ve Bölgemizin tarım ve hayvancılık alanında kalkınması için gerekli tüm çabayı sarf etmek için Bakanlık olarak tüm olanaklarımızı kullanmaya çalışıyoruz. Bugün de bizi makamında ağırlayan başta Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ olmak üzere tüm Yönetim ve Meclis üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

DUMANDAĞ: BAKANIMIZ HER KONU İLE YAKINDAN İLGİLENİYOR

Bakan Yardımcısı Işıkgece'ye tarım ve hayvancılık sektöründe son dönemlerde yaşanan sorunlar ve çözüm önerilerini dile getirerek konu hakkındaki dosyayı takdim eden Başkan Dumandağ, "Elazığ Ticaret Borsası olarak göreve geldiği günden beri ilettiğimiz her konu ile yakından ilgilenen ve bugünde bizlere bu nazik ziyaretlerini gerçekleştiren Sayın Bakan Yardımcımız Ayşe Ayşin Işıkgece'ye şahsım, Yönetim Kurulum ve Meclis Üyelerim adına şükranlarımı iletiyorum” diye konuştu.

Ziyaret sonunda Başkan Dumandağ ziyaretlerinden ötürü Bakan Yardımcısı Işıkgece'ye plaket takdim etti.

Daha sonra Bakan Yardımcısı ile beraberindeki heyet ve Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri, Çarşı ve Kapalı Çarşı'da bulunan üye işyerlerini ziyaret etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Abdurrezzak
Abdurrezzak - 2 yıl Önce

Hemşehrimiz hoş gelmiş,fakat konuştuğu adamın okur yazarı yok.Elazig bunu hakediyor mu?Şimdi burada oturan kişinin Ziraat .Müh.,Veteriner,Gıda Müh. Olduğunu düşünün nasıl olur.Oyle değil mi?

Şükrü
Şükrü @Abdurrezzak - 2 yıl Önce

Memleketteki çapsızlıklara yığınla örnek sayılabilir en basiti bu haberin başlığı,

Şükrü
Şükrü @Abdurrezzak - 2 yıl Önce

Daha birkaç ay önce Tarım İl Müdürlüğünü Zübeyde Hanım caddesine yapmaya kalkan ve bunu savunan dernek başkanı ziraat Mühendisi Gıda Mühendisi veteriner değilmiydi.

Şükrü
Şükrü @Abdurrezzak - 2 yıl Önce

Elazığ ın geneinde bir çapsızlık vizyonsuzluk, liyakatsizlik,kabiliyetsizlik,cesaretsizlik var. veteriner olsa Ziraat mühendisi olsa ne yazar benzeri olur olanları ortada

islam ve kaldın erkek ilişkileri
islam ve kaldın erkek ilişkileri - 2 yıl Önce

İslami hasasiyet diyoruz hep lafta...partilerde kadın erkek ilişkileri hiçte islami değil...evde haremlik selamlık oturanlar partilerde kol kola ....bu nedemek ya öyle ol ya böyle ol...yazık

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109