Bakan Soylu Organize Örgütü Operasyonu Yapılan İlleri Açıkladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 15 Temmuz 2016 tarihinden “Bölgesel ve Yerel” suç örgütlerinin çökertilme haritasını açıkladı. Haritalara göre Elazığ her iki tabloda da beyaz renkte yer aldı.

Bakan Soylu Organize Örgütü Operasyonu Yapılan İlleri Açıkladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldığı bir televizyon programında açıklamalarda bulundu.

Bakan Soylu, 15 Temmuz 2016 hain darbe girişimi sonrasında Türkiye’deki ‘Bölgesel’ ve ‘Yerel’ suç örgütlerinin çökertilme haritasını açıkladı.

ELAZIĞ HEM YEREL HEM BÖLGESEL HARİTADA BEYAZ RENKTE YER ALDI

Açıklanan ‘Bölgesel’ haritaya göre 15 Temmuz 2016 tarihinden bugüne kadar gerçekleştirilen 14 operasyonda 13 bölgesel suç örgütü çökertildi. Bu operasyonların yer aldığı haritada Elazığ beyaz renkte yer aldı. Hiç operasyonun yapılmadığı Beyaz renkte yer alan il sayısı ise 16 oldu. Yine 15 Temmuz 2016 tarihinden bugüne kadar yerelde gerçekleştirilen 14 operasyonda 13 bölgesel suç örgütü çökertildi.

‘Yerel’ suç örgütü çökertme haritasında da Elazığ beyaz renkte olan 25 şehir arasında yer aldı. Bu haritalara göre; Elazığ’da hem bölgesel olarak hem de yerel olarak organize suç örgütü oranlarının düşük olduğu görülmekte.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yazık
Yazık - 4 ay Önce

Gerçek ülkeye yazık oluyor. Devlet ne hale geldi. İçindekler dürüst değil..herkes bir yerinden çekiştiriyor. Türkiye böyle olmamalı yazık.

CEMİL ERDEM İSTİFA ET
CEMİL ERDEM İSTİFA ET - 4 ay Önce

CEMİL ERDEM İSTİFA ET

SIRADAKİ HABER

banner103