Balakgazi Parkı ve Cam Seyir Terası’nın Açılışı Gerçekleştirildi

Elazığ Belediyesi tarafından Harput’ta şehre hakim bir noktada inşa edilen ve sunduğu eşsiz görsel şölen ile konuklarını ağırlayan Balakgazi Parkı ve Cam Seyir Terası resmi açılış töreni yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Balakgazi Parkı ve Cam Seyir Terası’nın Açılışı Gerçekleştirildi

Elazığ Belediyesi tarafından yapılan ve Harput’ta bulunan Balakgazi Parkı ve Cam Seyir Terası resmi açılış töreni gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen açılış programına Elazığ Valisi Erkaya Yırık, AK Parti MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut, AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Şerbet, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, ilçe ve belde belediye başkanları, STK temsilcileri, muhtarlar, siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

DEMİRPOLAT: HARPUT’A ÇOK GÜZEL BİR PARK KAZANDIRDINIZ SAYIN BAŞKANIM

Harput Mahalle Muhtarı Zülküf Demirpolat, “Bizler hayal ettik. Sayın Başkanımız Harput’ta hayallerimizi gerçekleştirdi. İyi ki varsın sayın başkanım. Hoca Hamamı’yla tutun, piknik yerleriyle tutun teşhir adada gözüktüğü gibi Harput’a çok güzel bir park kazandırdınız sayın başkanım. Allah sizden razı olsun. Şeref verdiniz. Tüm Elazığlılar, tüm Harputlular saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.

ŞERİFOĞULLARI: MEMLEKETİMİZİN HER BİR KÖŞESİNİ HİZMETLERLE TAÇLANDIRIYORUZ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Bu şehre hizmet etmeyi bizlere nasip eden Rabbime binlerce kez hamt olsun. Biliyorum ki bu paye payelerin en mukaddesidir. Belediyeler hizmet makamıdır. Ve bu makamın olmazsa olması hizmet sevdasıdır. Göreve başladığımız günden itibaren inançla, aşkla ve samimiyetle ihtiyaçlar doğrultusunda şehrimizin her bir köşesine hizmeti nakşediyoruz. Memleketimizin her bir köşesini hizmetlerle taçlandırıyoruz. Elazığ Belediyesi olarak fiziki, sosyal, sportif, kültürel çalışmalarla şehrimizi her geçen gün bir adım daha öteye taşıyoruz. Alt yapıdan üst yapıya, kültürden sanata her alanda şehrimizin gelişimine katkı sağlayarak bu şehirde yaşayan her bir hemşehrimize kaliteli yaşam alanları sunuyor, sosyal projelerimizle de hayatın her anına dokunarak insanımızın yaşamlarına katkı sunuyoruz. Söz verdiğimiz ve sizlerin yıllardır özlemini duyduğu beklediği projeleri bir bir hayata geçiriyoruz” şeklinde konuştu.

YILDIRIM: BU DAHA FRAGMAN

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Hiç şüphesiz önemli mekan hem şehrimize hem de Harput’umuza değer katacak. Binlerce yıllık birikimi ve kadim kültürüyle medeniyetler merkezi olan Harput’umuzun yeni simgesine kavuşuyor olması elbette bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Bu daha fragmanı. Belediyeciliğin böyle olması gerekiyor. Gönül belediyeciliği ile bu sloganla başlattığı çalışmada bugüne kadar birçok önemli hizmeti vatandaşlarımızla buluşturan Şahin kardeşimize hamt olsun gönle girmeye başardı. Kendisini tebrik ediyorum. Bizler her zaman vatandaşlarımızın hayatlarının kolaylaşması için önemli çalışmalara imza attık ve atmaya devam edeceğiz. AK Parti mahalli idareler karnesiyle milletin gözünde ibre olmuştur. Milletin teveccühünü kazanmış bir partidir. Bize iktidar kapısını açan ve 19 yıl boyunca 19 yıl boyunca üstün gayretimiz, hizmetlerimiz başarılarımızla olmuştur” dedi.

BALIK: ELAZIĞ ONUN GÖNLÜNÜ SEVDİ

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, “Kıymetli başkanım; belediye başkanım yaptıklarını anlatırken ben belediye başkanlığı adaylığındaki lansmanına gittim. Bir lansman yaptı, pek çok vaatte bulundu. Arka tarafa geçtiğimizde ona ‘başkanım bunları yapabilecek miyiz?’ dedim ‘abla onlardan daha çoğunu yapacağım’ dedi. Hakikatten bugün görüyoruz ki verdiği sözlerden daha fazlasını gerçekleştirdi. O yaptıklarını ve yapacaklarını anlattı. Ama ben onun size çok farklı bir yönünü anlatayım. Elazığ onun önce gönlünü sevdi. Önce onun alçak gönüllüğünü sevdi. Genel merkezde bana adayınız ya da aday adayınız çok genç değil mi dediklerinde ben onun gönlü çok büyük demiştim. Türkiye’nin en genç milletvekillerine sahibiz. Elazığ onun genç gönlünü sevdi ama gönlündeki merhameti gördü de sevdi” diye konuştu.

BULUT: YAPMAK BİZİM İŞİMİZ

AK Parti MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut, “Bugün resmi açılışını yapacağımız bu tesislerimizin hem mahallemize hem de ilimize hayırlı uğurlu olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bence genç, çalışkan, dinamik, bahaneye bakmayan, yaptığı işi de hakkıyla yapan bir belediye başkanına sahibiz Allah’a hamt olsun. Kendisi söyledi ‘başımız dik’ sadece kendisinin değil, yol arkadaşlarının da başını dik ettiği için kendisine şükranlarımızı sunuyorum. Yapmak bizim işimiz. Biliyorsunuz. 19 yıllık iktidarımız boyunca hakikatten hizmet siyasetini ilk defa siyasetin gündemine getiren bu ülkeyi hizmet siyasetiyle tanıştıran, hizmet ettiği için her seçimde üstüne koyan ve seçim alan bir siyasi iradenin temsilcisiyiz. Bu bundan sonraki süreçte de böyle gidecek. Fakat sadece bu yetiyor mu? Yetmiyor. Sizden bir istihdamım olacak; yapmak kadar yapılanı sahiplenmek, anlatmak… bunu tanıtmak bir o kadar önemli. Korumak bir o kadar önemli. Burada da iş size düşüyor. Biz yaptıklarımızı hakikatten yapılanları anlatamadığımız yönüyle müştekiyiz. Bu sadece bizden kaynaklanan bir şey değil. Bunu kendi adımıza söylemiyorum, siyaset adına söylemiyorum. İl adına söylüyorum; Elazığ adına” diye konuştu.

YIRIK: BALAKGAZİ PARKI’NI VE CAM SEYİR TERASI’NI SİZLERİN HİZMETLERİNE SUNMUŞ

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, “Bir şeherin üzerinde yaşıyoruz şu anda. Kısa süre önce Çaydaçıra’da binlerce insanımızın güzel bir şekilde vakit geçireceği Kent-Köy projesini gerçekleştiren değerli belediye başkanımız bugünde burada sizlerin huzurlarında tarihte genç yaşta hükümdar olan adaleti ile temayüz etmiş Balakgazi komutanın adıyla bu güzel parkı Balakgazi Parkı’nı ve Cam Seyir Terası’nı sizlerin hizmetlerine sunmuş. Ben kendisini tebrik ediyorum. Hayırlı olsun. Bugün burada bu kurdeleyi hepinizin adına buradaki hazirun ile birlikte kesiyoruz. Teşekkür ediyorum, tebrik ediyorum. Güle güle, esenlikle, huzur içerisinde bu parkta güzel vakitler geçirin. Hepinize hayırlı akşamlar diliyorum, saygılar sunuyorum” diye ifade etti.

Açılış programı kesilen kurdele ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2021, 21:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 4 hafta Önce

elazığdaki bu yönetim kadrosu şehrin vebalini nasıl ödeyecek acaba? her şey darmadağın, kimse memnun değil, yatırım kocaman bir sıfır, hayat standartları eksilerde geziyor, yollar deseniz inanılmaz derecede kötü ve plansız yapılmış, alt yapı çoktan çökmüş... siz hala park yaptık deyip duruyorsunuz.

Çok doğru okuma
Çok doğru okuma @mehmet - 4 hafta Önce

Tespitleriniz çok iyi ve doğru gözlemleriniz bence sahayı ve ihtiyaçları biliyorsunuz bence mehmet bey. Benim merak ettiğim acaba kaç kişi sizin gördüklerinizi görüyor elazığ kamuoyunda... yüzde kaç yolların daraltıldığını parkların satıldığını okulların yapılmadığını çarpık yapılaşmayı biliyor ve rahatsız acaba

Boşbeleşler
Boşbeleşler - 4 hafta Önce

Boşbeleşlerrr

Burak23
Burak23 - 4 hafta Önce

Bari reyizide çağırdaydınız asrın projeleri nede olsa

Cemal
Cemal - 4 hafta Önce

Elazig Valimiz Sayın Serafettin YILDIRIM beyefendide törene teşrif etmisler kendilerine hoş geldin diyoruz

Abbas
Abbas - 4 hafta Önce

Cevdet Yılmaz ve Mustafa Ataş İn olmamasına şaşırdım zülfü demirbağ ve zülfü Ağarın olmamasına üzüldüm bereket harput muhtarı Zülküf varda üzüntümüz hafifledi yaşa Varol Muhtar zülküf

Burak23
Burak23 - 4 hafta Önce

Bir kerede Allah dedi yaptık diyin bunların hepsi bencil olmuş bitmişler biz yaparız ederize gelmişler hele balık hanımefendi elazığa ne yapmışta zoraki vekil yapılıyor

Akp
Akp - 4 hafta Önce

Buradan şerafettin yıldırıma teşekkür ederim elazığ halkına gürsel erol kim onu tanıttı eminimki artık elazığ halkı gürsel erola oy vermeyecektir

Akp
Akp @Akp - 4 hafta Önce

Dökülürse chp baraj geçemeyecektir emin olun

@Akp - 4 hafta Önce

Sırrının sırları dökülsün ortaya

Seçimsiz seçilenler
Seçimsiz seçilenler - 4 hafta Önce

Ahhh şuraya bir heykel olsaydı simdi yorumlarda alkiş şak şak varol yaşa diye bögürenler olurdu

baytar
baytar @Seçimsiz seçilenler - 4 hafta Önce

adam sana asıl heykelciliği akp belediyelerinin yaptığını örneklerle göstermiş ispat etmiş halen kalkmışsın sende utanma yok mu adınız betoncuymuş da falan filan diyorsun.sende bariz şekilde doğru yanlış ayrımını yapamama ve idrak sorunu var.betonla ünlü parti asıl akpdir.böyle bir doğru varken karşı tarafa betoncu demek o insanda bariz psikolojik problemler olduğunu gösterir. putçuluksa heykelcilikse beyefendinin verdiği örnektekiler ne peki? bunun yanında sende utanmada arlanmada yok demişsin.yahu utanmadan arlanmadan adamın sana verdiği örnekler varken halen karşı tarafı heykelcilikle suçluyorsun.arkadaşım belediye heykel de yapar başka işler de yapar.ama sizin belediyelerinizin yaptığı heykeller ucube yahu.bu ucubelere milyon liralar ödenmiş birde.buna bir şey demiyorsun. ote yandan ankarayı parsel parsel sattı diyen sizin adamınızdı.melih gökçeki savunmakta ancak senin gibilere yakışır zaten.dinozorları şişme dinocan heykellerini savunuyorsun utanmadan arlanmadan bahsediyorsun birde.800 ml dolardan fazla para aktarılmış ve çürümeye terk edilmiş onlar.yazık gğnah yahu.bunları savunup bide karşı tarafa utanma arlanma ytok sende demek acayip bir psikolojik sorun göstergesi.

he vollah
he vollah @Seçimsiz seçilenler - 4 hafta Önce

:)))))))))) 801 milyon dolar ucube beton yığını dinozorlu ve heykelli saçma sapan yere vatandasin paralari gömülmüş yandaşlar zengin edilmiş adam gelmiş bunu savunuyor.ankaranin sanki dinozorlara ihttiyacı vardi.birde bana diyor halen savunma derdindesiniz diye :))))))))) kimin zeka sorunu oldugu ortada.sende zekanin kirintisi yok.

heykelci parti kim al bak diyorum sana niye bakmiyosun? akp belediyeleri yapti bu heykelleri.ayni senin zihnin gibi cirkin sunların tipine bak.heykelci diyenlerin yaptiklarina bak hele milyon liraları su ucube seylere vermisler.sanat anlayislarida yok adamlarda.her türlü heykele karşı olan akplilerin sesini çıkarmadığı,akp belediyelerin yaptığı heykeller bunlar...ya da akpli tarifince heykel belediyeciliği.cevap ver hadi bunlara..halen savunma derdindesin iste bak.siz o kadar fanatiksinizki olumune yanlislari bile savunuyorsunuz.yanlisa yanlis deyin la bu kadar zor degil olmezsiniz

https://forum.donanimhaber.com/sen-heykel-falan-yapma-kardes-ya--149323551

https://eksisozluk.com/akpli-belediye-heykelciligi--6871551

butun basin heykelci diyormus.basin dedigide yandas medya.aksama kadar yandas medya izliyorsun.putmuş.guldurme insani.yuzune karsi akp belediyelerinin yaptigi sacma sapan heykelleri gosteriyorum utanmadan savunuyorsun.halen daha chp heykelci diyor.daha okudugunu anlamiyor gordugunude algilayamiyorsun.

Seçimsiz seçilenler
Seçimsiz seçilenler @Seçimsiz seçilenler - 4 hafta Önce

He volla zeka sorunlusu melih beyin yaptigi gezilip 1 gunde bitirlemeyeck bir devasa eglence alani sizin heykeller etrafinda 1 rur atilamayack fuzuli külfet .yahu sizlerde utanmada yok adiniz betoncu heykelci putcuya ciktı ülkede ama siz hala savunma derdindesiniz .tum basin size heykep partisi diyor ama zerre arlanmiyorsunuz.ayrica biri sorsa bu googleden görup burda kopyala yapiştir yaptiginboş konustugun ankaradaki parka kac kez gittin ?

he vollah
he vollah @Seçimsiz seçilenler - 4 hafta Önce

aynen beeee. mesela ankarada sadece ankaparka verilen 801 milyon dolarlar falan..melih gökçekin şişme dinocan heykelleri.

bak sizin akp belediyelerinizin şu heykellerini örnek alıp böylesi heykeller dikilse ne alkışlardık ama :

https://forum.donanimhaber.com/sen-heykel-falan-yapma-kardes-ya--149323551

https://eksisozluk.com/akpli-belediye-heykelciligi--6871551

cahapaa heykelllllllll yapiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hadi alkışla ve şakşakla.


SIRADAKİ HABER

banner103