Barış Pınarı Harekatı Nedeniyle Müzik Programları İptal Edildi

Elazığ’da 12 – 13 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 13. Orcik Festivali ve Bağ Bozumu Şenlikleri kapsamında düzenlenecek olan konser programı iptal edildi. Kanal Fırat Televizyonu'nun öğrendiği bilgilere göre; Barış Pınarı Harekatı’nın başlaması nedeniyle etkinliklerin yapılacağı ancak müzikli eğlence programlarının olmayacağı öğrenildi.

Barış Pınarı Harekatı Nedeniyle Müzik Programları İptal Edildi

Elazığ’da uzun bir süredir hazırlıkları süren 13. Orcik Festivali ve Bağ Bozumu Şenlikleri programında değişikliğe gidildi.

Bugün başlayan Barış Pınarı Harekatı nedeniyle festival komisyonu gerçekleştirilecek olan etkinliklerle ilgili toplantı yaptı.

  

ORDU SEFERDEYKEN MÜZİKLİ EĞLENCE OLMAZ DENİLDİ

Ordunun seferdeyken müzikli eğlence programının gerçekleştirilmesinin uygun olmayacağını belirten İl Yöneticileri festival kapsamında gerçekleştirilecek olan müzikli eğlence programlarını iptal etti.

ARAR, TİLBE VE DİĞER MÜZİKLİ EĞLENCE PROGRAMLARI İPTAL EDİLDİ

Başta 12 Ekim tarihinde Funda Arar’ın 13 Ekim tarihinde ise Yıldız Tilbe’nin konseri olmak üzere tüm müzikli etkinlikler iptal edildi.

Müzikli eğlence programlarının iptal edildiği 13. Orcik Festivali ve Bağ Bozumu Şenlikleri’nde diğer etkinliklerin devam edeceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 21:46
banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
......
...... - 9 ay Önce

İyi en azından haber verdiler, yusuf güney konseri gibi sanatçı sahneye çıktığında iptal haberi gibi olmadı

SIRADAKİ HABER

banner7