Başarılı Çalışmalara İmza Atan Bölge Müdürü Keskin Ankara’ya Atandı

2018 yılından beri Elazığ Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü görevini yürüten şehrimizde çok sevilen ve birçok önemli projede imzası bulunan Kenan Keskin’in tayini Ankara Karayolları Genel Müdürlüğüne çıktı. Keskin’in yerine Diyarbakır Karayolları 9. Bölge Müdürü Ökkeş Ceylan getirildi.

Başarılı Çalışmalara İmza Atan Bölge Müdürü Keskin Ankara’ya Atandı

2018 yılından beri Elazığ Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü görevini yürüten şehrimizde çok sevilen birçok önemli projede imzası bulunan Kenan Keskin 13.10.2020 sayılı kararname ile tayini Ankara Karayolları genel müdürlüğüne çıktı.

Sadece kendi meslek alanında değil, birçok sosyal sorumluluk projesinde de yer alan Müdür Keskin pandemi sürecine rağmen Kömürhan Köprüsünün bitirilmesi noktasında da önemli rol aldı.

Yaklaşık 2 yıldır Elazığ karayolları 8. Bölge müdürlüğü görevini yürüten Keskin Kuzey çevre yolunun bir parçası olan Harput yolunun tamamlanması ile de Elazığ’ın ulaşımına katkı sağladı.

Çalışmaları ile Elazığ kamuoyunda taktir toplayan Keskin Karayolları çalışanlarına yönelik sigarayı bırakma kampanyaları düzenleyerek çok sayıda kişinin sigarayı bırakmasına vesile oldu.

Sigarayla mücadele kapsamında 30 karayolcu sigaraya veda ederek sağlıklı yaşamı seçti.

Bununla sınırlı kalmayan Keskin ayrıca, kapalı alanlarda yüzde yüz dumansız hava sahası oluşturdu. Açık alanlarda yapılan sigara içme çardakları ile de pasif içiciliğin önüne geçti.

Keskin, Karayolları çalışanlarına yönelik düzenlediği kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra Emekli Karayolcuları da evlerinde ziyaret ederek tecrübe ve anılarına ortak oldu.

Ayrıca Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü misafirhanesinde düzenlenen bir programla emekli karayolcular davet edilerek taçlandırma programı düzenlendi.

Keskinin görev süresi boyunca Fırat üniversitesinden destek alınarak öğretim üyelerinin vermiş oldukları seminerlerle tüm personel bilgilendirildi

Tüm personelin istediği zaman ulaşabilmesiyle “erişilebilen bir yönetici ayrıcalığını “ çalışanlarına hissettiren Elazığ’da önemli çalışmalara imza atan Kenan Keskin’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Keskin’in ardından boşalan Elazığ Karayolları 8. Bölge Müdürlüğüne Diyarbakır Karayolları 9. Bölge Müdürü Ökkeş Ceylan getirildi.

Medya grubumuz olarak Elazığ Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü görevine atanan Ökkeş Ceylan’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 21:24
banner97
YORUM EKLE
YORUMLAR
Harput
Harput - 7 gün Önce

Haberden anladığım kadarıyla giden bölge müdürü kendi görev alanında başarılı olmasa da Yeşilay faaliyetleri konusunda başarılı olmuş, Yeşilay Derneğinde bayağı faydalı olurmuş,

Ferhat
Ferhat @Harput - 6 gün Önce

Karayollarının hazırladığı projelere ödenek gönderilmez ise, projeleri kabul edilmez ise adam ne yapsın. Siyasilere , STK ve Medya kuruluşlarına iş düşüyor.

Baytar
Baytar @Harput - 6 gün Önce

idrak yolları enfeksiyonu uzmanına göster kendini..

Samet
Samet - 7 gün Önce

Hayırlı olsun. Bu memlekete Yasin Altınyuvadan sonra gelen hiçbir Bölge Müdürü faydalı olmadı. 8 yıldır bu memlekette Karayolları doğru dürüst iş yapmadı. Umarım bu şahıs faydalı olur.

Yağcı Sevmez
Yağcı Sevmez - 7 gün Önce

Elazığ Son Haber; 2018 yılından beri Elazığ Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü görevini yürüten şehrimizde çok sevilen birçok önemli projede imzası bulunan Kenan Keskin,
Elazığlı Vatandaş; Elazığ da Kenan Keskin denen vatandaş hangi projelere imza atmış, bari vatandaşın ortada görmediği, sizin gördüğünüz bu projeler ne ise onunda haberini yapın. Yada Karayolları Elazığ da hangi çalışmaları yapıyor. Haber yapında vatandaş karayollarının olmayan çalışmasını görsün

adil amca
adil amca @Yağcı Sevmez - 5 gün Önce

Karayollarının hazırladığı projelere ödenek gönderilmez ise, projeleri kabul edilmez ise adam ne yapsın. Siyasilere , STK ve Medya kuruluşlarına iş düşüyor.

Fasulyeden Faaliyet
Fasulyeden Faaliyet - 6 gün Önce

Ortada Karayollarına dair bir çalışma olmayınca şu çalışama diye sıralanan işlere baktım şahsen ben utandım adamı övüyormusunuz dalga mı geçiyorsunuz anlamadım

Hasan
Hasan - 7 gün Önce

Başarılı olsa Diyarbakır dan Elazığ'a vermezlerdi. 2 yıl önce Bölge müdürü olmuş, ancak Bolu da yardımcı iken çok eleştirilen bir isim olmuş umarım Elazığ da faydalı olur. Elazığ Karayolları alanında son yıllarda çok mağdur oldu. Kuzeyçevreyolunun 6 etabının biri bile 4 yılda bitmedi. Başka da bir proje yok, pertek yolu 2 yılda ihale edilmiş olmasına rağmen duruyor.

Elazığlı Mehmet
Elazığlı Mehmet - 6 gün Önce

Giden 8.bölge müdürü zamanında Elazığ yollarını bok götürüyordu. Bu kadar yalakalıkta olmaz.

Memleket Neden Bu Halde İşte Cevabı
Memleket Neden Bu Halde İşte Cevabı @Elazığlı Mehmet - 6 gün Önce

Şu Haberi birisi okusa gülmekten karnına ağrılar girerdi. Elazığ neden bu hallere düştü diye soran olursa Bölge Müdürü diye atadıkları şu adamın 2 yılda yaptığı şu çalışmalara ve bunu yapan medyanın haline bakarak kanaat sahibi olabilirler.

Bekir
Bekir - 6 gün Önce

Samsunda başarılı olmuş ama Elazığ da ne yazık ki başarılı olamamış bir isim , umarım yerine gelen de önceki ve öncekiler gibi olmaz

Gakko
Gakko @Bekir - 6 gün Önce

Büyükşehir olan Samsunda başarılı olan birisinin Elazığda 'başarısız oluyorsa' bunun Elazığla ilgili bir sorun olduğu mutlaktır. Üstelik yorumlarda Sn.ALTUNYUVA dan bugüne Karayollarına başarılı bir Müdür atanmadığı söylenmiş! Bu durumda Sn.ALTUNYUVA gibi bir Müdüre dahi sahip çıkılmayan bir elazığdan siyasi ve stk anlamında ne beklenir, bunun sorgulanması elazığ için zaruret olmuştur.

Oktay
Oktay - 6 gün Önce

Halk Sağlığı Uzmanımıydı! Karayollarıyla ne alaka!

Yahya Yurteri
Yahya Yurteri @Oktay - 6 gün Önce

Genel Müdürlükte çalışmalarının Karayolları ile bir bağlantısını görememiş olmalı ki bu başarılı! ismi araştırmacı yapmış


SIRADAKİ HABER

banner7