Başkan Adayı Duran: Partimize Gönül Vermiş İsimlerle Görüşüyorum

Cumhuriyet Halk Partisi il teşkilatı ekim ayında olağanüstü kongreye gidecek. delegelerin ve Milletvekili Gürsel Erol’un desteğini alarak başkanlığa aday olan Avukat Coşkun Çağlar Duran, seçim öncesi parti büyükleri ile bir araya geldiğini söyledi.

Başkan Adayı Duran: Partimize Gönül Vermiş İsimlerle Görüşüyorum

Cumhuriyet Halk Partisi İl Teşkilatı olağanüstü kongre için gün sayıyor.

Ekim ayında gerçekleştirilecek olan kongre öncesi teşkilatı ile bir araya gelen Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, başkanlık için Avukat Coşkun Çağlar Duran’ı destekleme kararı almıştı.

Milletvekili Erol ve il örgütünün desteği ile kongreye girecek olan Başkan Adayı Duran, çalışmalara başladı.

DURAN: PARTİMİZE GÖNÜL VERMİŞ İSİMLERLE GÖRÜŞÜYORUM

Başkan Adayı Duran, “Elazığ’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin olağanüstü kongresi gerçekleşecek. Bu dönemde bende adaylığımı açıklamış bulundum. Benim adaylığım biraz farklı oldu. Örgütün önerisi ile milletvekilinin desteği ile böyle bir adaylık sürecine başladık. Bu adaylık döneminde birçok yerlerde ziyaretlerde bulunduk. Şu aşamada sadece partimizin delegelerini ve üyelerini partiye gönül vermiş üyelerimizi özellikle parti büyüklerimizi ziyaret ediyoruz. Önümüzdeki günlerde de seçimden sonra da artık başarabilirsek, kazanırsak ondan sonraki süreçte tabi ki partimiz için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Okan
Okan - 1 hafta Önce

Sayın Coşkun Çağlar Duran'a başkanlık yolunda başarılar diliyorum. Gerçekten çok karakterli, kimsenin yalakası olmayan, dürüst bir beyefendi. Elazığ' ımıza gerçekten katkı ve değer katabilecek bir insan.

Zlf
Zlf - 1 hafta Önce

Sayın coşkun çağlar duranı tanımadan bos bos yorumlar yapmayın hem mesleğinde hem de çevresinde sayılan bir isim ayrıca yalaka tayfalarına eyvAllahı olmayan kişilikli bir vatandaş il başkanlığına yakışır bir sıfat daha iyi projeler ve güçlü bir yönetim ile elazığa siyasi anlamda bir renk katacagına inanıyorum ve artık iktidarın rahat tavırları olmayacağının kanaatindeyim sayın durana başkanlık yolunda başarılar diliyorum

samet
samet - 1 hafta Önce

duruşu , kariyeri , ailesi ile ilimizi temsil kabiliyetinin tam olduğuna inandığımız bi hemşerimiz.
kendisine ve memleketimize hayırlı olmasını dilerim

Peşrev
Peşrev - 1 hafta Önce

Tabii zeki başkan kimsenin adamı olmadığı için, tuncelili tarafından safdışı edildi.Kendisine biat edecek kukla arıyor,zurna.

Çetin
Çetin @Peşrev - 1 hafta Önce

Zurnada Peşrev olmaz

Niyazi
Niyazi @Peşrev - 1 hafta Önce

Aynaya bak kukla tam karşında keko

Sabri Durmuş
Sabri Durmuş - 1 hafta Önce

Yanliş bir bilğilendirme var dün il bşkn adayımız bu bilğiyi vermişse yanlış bir bilği vermiştir seçim tarihimiz 25.09.2021 ğünüdür

Kuzovalı
Kuzovalı - 6 gün Önce

İkinci kez il başkanlık seçimini kaybedeceği için şimdiden üzüldüm. Geçmiş olsun

Zaza
Zaza - 5 gün Önce

kripto ermeni ve kurrocu takimi bakiyorum tezgahi buraya acip Zazalarin arasina fitne sokmak icin gene o som agizlarini acmis milleti tongaya getirmeye calisiyorlar.
Size sözüm : ne kurroistaninizi nede büyük ermenistaninizi ne bu dünyada nede kainatin diger bir yerinde göremiyeceksiniz cünki bunlarin temelleri namusuzluk üzerine kuruldugundan ilahi adalat buna asla firsat vermeyecek ve Zazalar Bu ilahi Adaletin kutsal Kilicidirlar. Türkiyenin ve Insanigin yilmaz savascilaridirlar. Allah(cc) yolunun Mücahidleridirler. Seytanin velddi zinalari fitnelerinize prim vermeyiz !


SIRADAKİ HABER

banner103