Başkan Adayı Tüfenkçi: Biz Koltuk Sevdası İçin Yola Çıkmadık

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi, seçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ettiklerini ifade ederek kendilerine teveccühün çok yüksek olduğunu söyledi.

Başkan Adayı Tüfenkçi: Biz Koltuk Sevdası İçin Yola Çıkmadık

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi, Seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Uzun yıllardır Elazığ’da ticaret yaptığını ifade eden Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi, “Ekip arkadaşlarımızla istişare yaparak bu yola çıktık. Gençlerimize cesaret olmak için başkan adayı olduk. Odamızın ve Elazığ’ın yeni yüzlere ihtiyacı var. İlimizin üreten kişilere ihtiyacı olduğu için adaylığımızı açıkladık” dedi.

TÜFENKÇİ: BİZ KOLTUK SEVDASI İÇİN YOLA ÇIKMADIK

Tüfenkçi, “Elazığ ticaretinde ETSO’nun şuanda hiçbir önemi yok, ben bunu kendi şahsım adına söylüyorum. Firmalara ve esnaflarımıza hiç gidilmemiş ve kapısı çalınmamıştır. Allah nasip ederse biz sürekli olarak esnaflarımızın içinde olacağız. Üyelerimizin sorunlarını çözmeye çalışacağız. Bir grubun başkanı olmayacağız tüm grupların başkanı olacağız. Üyelerimiz, şuanda çok dertli ama bunu dile getiren yok. Biz koltuk sevdası için yola çıkmadık. Üyelerimizin her zaman yanında olmak için bu yola çıktık” ifadelerini kullandı.

TÜFENKÇİ: BİZ, KİMSENİN DESTEĞİYLE VE SÖZÜ İLE BU YOLA ÇIKMADIK

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi; “Adaylığımızı açıkladıktan sonra bizlere çok büyük bir teveccüh var. Bazıları bizleri arıyor “Senin arkanda kim var” diyorlar benim arkamda kimse yok. Biz, kimsenin desteğiyle ve sözü ile bu yola çıkmadık. Kimsenin sözleri ile bir şey yapacak insanlar değiliz. Şuanda dedikodular var çekileceğiz diye ama kesinlikle ben ve ekibim seçime gireceğiz. Allah’ın izniyle de bu seçimi kazanacağız. Bizlere destek olan herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109