Başkan Akın: Ağaçlar ve Hayvanlar Bir Çığlıkla Yaşama Veda Ettiler

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, son günlerde pek çok ilde çıkan orman yangınları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Akın, Ağaçların ve hayvanların sessiz ve kulakları tırmalayan bir çığlıkla yaşama veda ettiğini söyledi.

Başkan Akın: Ağaçlar ve Hayvanlar Bir Çığlıkla Yaşama Veda Ettiler

Türkiye, birçok noktada orman yangınlarıyla mücadele ediyor. Yerleşim yerlerini de tehdit eden yangında bazı evler tahliye edildi.

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın’da etkili olan orman yangınlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

AKIN: AĞAÇLAR VE HAYVANLAR SESSİZ VE KULAKLARI TIRMALAYAN BİR ÇIĞLIKLA YAŞAMA VEDA ETTİLER

Başkan Akın birçok noktada yaşanan yangınlar ile ilgili yaptığı açıklamada, “Üzülerek ifade etmek isterim ki, ülkemizin 63 noktasında orman yangınları devam ediyor. Ağaçlar ve hayvanlar sessiz ve kulakları tırmalayan bir çığlıkla yaşama veda ettiler. Böylesine bir katliamın arkasındakiler ve maşaları, bir karıncayı ezmekten imtina eden ve 1000 yıl boyunca sadece Hakk’a hizmet eden milletimizin yüce adaletinin pençesinden kurtulamayacaklardır. Bundan 100 yıl önce bu coğrafyayı karıştırıp bu milleti vatansız bırakmak isteyen herkesin hevesi kursağında kalmıştır ve bundan sonra da böyle olacaktır. Bu elim olayda hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2021, 11:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eleştiri
Eleştiri - 6 ay Önce

Bi işinize bakın.
Yapmacik tavır ve harekatlar, garip bi duruş ne söylendiği belli değil.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109