Başkan Akın, Maden İlçesi’ni Ziyaret Etti

Maden İlçesi’nde ziyaretlerde bulunan Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Akın, ilçeye bin konut yapma sözü verdi.

Başkan Akın, Maden İlçesi’ni Ziyaret Etti

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın ve Maden İlçe Başkanı Zülküf Sinanoğlu Maden İlçesini ziyaret ederek, yaşanan depremden etkilenen vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Başkan Akın, ayrıca Maden Kaymakamı Rahmi Bulut ve Cami-i Kebir Mahallesi Muhtarı Mehmet Deniz’i ziyaret ederek yapılan çalışmalar ve sorunlar hakkında bilgi aldı.

AKIN: DESTEK ALABİLİRSEK YETKİ ALIRIZ VE ARDINDAN EN BÜYÜK HİZMETLERİ GETİRİRİZ

Ziyarette vatandaşlarla sohbet eden Başkan Akın, “Maden ilçemizde yaşayan hemşehrilerimize 6 şubat depreminde yaşadığı yıkımdan dolayı geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Cami-i Kebir Mahallemizin Muhtarı Mehmet Deniz’e vermiş olduğu bilgilerden dolayı da teşekkürlerimi arz ediyorum. Maden ilçemiz yıllardır hizmetten mahrum edilmiş ve zenginlikleri sömürülen ilçelerin başını çekiyor. 20 yıllık AKP iktidarının sonuna geldik ve hala ilçemize 1 konut bile yapılmış değil. Vatandaş basit taş ve tuğla duvarın içinde köhne evlerde yaşıyor ve maalesef gidecek yeri de yok AKP en yüksek oy aldığı yerde bunu yapıyor ve bundan utanmalı. Yazın tek çivi çakmak için uğraşmayan, kışın vatandaşa çıkın dilekçesi veren bir AKP yönetimi var. Tüm bunların doğal sonucu olarak Maden’de yaşanan ilk depremde 900’e yakın ağır hasarlı konut olmakla beraber ve tespitlerin hala devam ettiği bilgisine ulaştık. İlçemize en az 1000 konut yapılması şarttır. AKP bunu 20 yılda yapamadı. Yapması da mümkün değil. Çünkü namazda gözü olmayanın ezanda kulağı olmazmış ! Ama inşallah biz Saadet Partisi olarak söz veriyoruz bu konutları biz yapacağız. Yapılması için her türlü seçeneği devreye sokacağız. Madenimizin ekonomik ve sosyal yaşamını hakettiği yere getireceğiz. 6 ay önce açıkladığımız Saadet Partisi Elazığ Kalkınma Planında Maden ilçemize ilişkin projelerimizi açıklamıştık ve inşallah bunları hayata geçireceğiz. Madenli vatandaşlarımızın desteğini istiyoruz. Destek alabilirsek yetki alırız ve ardından en büyük hizmetleri getiririz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137