Başkan Alan, Seçim Koordinasyon Merkezinde Coşkuyla Karşılandı

Koç İlköğretim okulunda gerçekleştirilen ETSO seçimlerinin kazananı İdris Alan seçim koordinasyon merkezine geçerek tebrikleri kabul etti. Başkan Alan bundan sonraki süreçte biran önce yönetimimizi belirleyerek söz verdiğimiz projelerimizi birer birer hayata geçireceğiz” dedi

Başkan Alan, Seçim Koordinasyon Merkezinde Coşkuyla Karşılandı

Koç İlköğretim Okulunda gerçekleştirilen ETSO seçimlerinin kazananı İdris Alan seçim koordinasyon merkezine geçerek tebrikleri kabul etti.

Başkan Alan, Seçim koordinasyon merkezinde üyeleri tarafından coşkuyla karşılandı. 

Başkan Alan, bundan sonraki süreçte biran önce yönetimimizi belirleyerek söz verdiğimiz projelerimizi birer birer hayata geçireceğiz” dedi.

Başkan Alan, “Elazığ insanı yiğittir, merttir, aslandır. Kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum. Bundan sonra onların yiğit bir başkanı var. Yiğit Elazığ’ın yiğit bir başkanı var. İnşallah biz ilimiz vekilleri ile belediye başkanları ile valisi ile muhalif milletvekilleriyle Elazığ’ın sorununu problemini çözmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Yönetimimizi belirleyeceğiz. Ondan sonra bir stratejimiz var. Bir ARGE ekibimiz var. Ona göre televizyonlarda ne proje demişsek bunları yapıp gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109