Başkan Dumandağ: Besi OSB'ye Ödenek İlimiz Hayvancılığı İçin Çok Önemli

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Elazığ OSB’de yapılacak olan Elazığ Tarıma Dayalı İhtisas OSB projesi hakkında açıklamalarda bulunarak emeği geçenlere teşekkür etti.

Başkan Dumandağ: Besi OSB'ye Ödenek İlimiz Hayvancılığı İçin Çok Önemli

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’nde Elazığ Tarıma Dayalı İhtisas (Besi) projesi hayata geçirilecek.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ; Elazığ Tarıma Dayalı İhtisas projesinin yapımında emeği geçenlere teşekkür ederek, OSB tesisinin Elazığ hayvancılığı için çok önemli olduğunu söyledi.

DUMANDAĞ: BAŞKA PROJELERİN DE TAMAMLAYICILIĞI AÇISINDAN BÜYÜK ÖNEM ARZ ETMEKTE

Elazığ Ticaret Borsası koordinasyonunda yaklaşık 3,5 yıldır çalışmaları yoğun bir şekilde devam eden Elazığ Tarıma Dayalı İhtisas (Besi) OSB hakkında konuşan Başkan Dumandağ: " Besi OSB'nin İlimize kazandırılması hem hayvancılık sektörümüzün gelişimi hem de Borsa olarak yürütmekte olduğumuz başka projelerin de tamamlayıcılığı açısından büyük önem arz etmekte. OSB için ödenek çıkarılarak çalışmaların hızlandırılması da bu noktada önemliydi. Bu hususta yoğun destek ve çaba gösteren İlimiz Milletvekili ve Ak Parti MKYK Üyesi Metin Bulut'a teşekkür ediyorum" dedi.

DUMANDAĞ: BESİ OSB’YE AKTARILAN BU ÖDENEĞİN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM

Gelen bu ödenek ile birlikte OSB alanında altyapı çalışmalarının hız kazanacağını ve parselasyon çalışmalarına geçilerek Besi OSB'de ahır ve tesis inşaatlarına başlanabileceğini belirten Mehmet Ali Dumandağ: "Besi OSB’ye aktarılan bu ödeneğin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Besi OSB’nin kurulmasında emeği geçen başta İlimiz Milletvekili ve Ak Parti MKYK Üyesi Metin Bulut olmak üzere, Milletvekillerimize, Valimize, Belediye Başkanımıza, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımıza, İl özel idaremize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109