Başkan Dumandağ: Herkes Engelli Adayı

Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle özel bir özel eğitim okulu yöneticileri ve öğrencileriyle bir araya gelerek herkesin bir engelli adayı olduğunu söyledi.

Başkan Dumandağ: Herkes Engelli Adayı

Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle özel bir özel eğitim okulunda yönetici ve öğrencilerle bir araya geldi.

DUMANDAĞ: BUNLARA SAHİP ÇIKILMAZSA SOKAKTA KALACAKLAR

Başkan Dumandağ, “Dünya Engelliler Dünü münasebetiyle geldik öğrencilerimizi ziyaret ettik. Biz hepimiz engelli adayıyız. Gerçekten yeriniz çok güzel. Burada her yaşta öğrenciler var. Bu öğrencilere yardımcı olmak, bu öğrencileri tutmak büyük bir ibadet büyük bir sevaptır. Gerçekten tüm yetkililere buradan sesleniyorum. Bu tür kurumlara mutlaka destek olsunlar. Çünkü bu çocuklarımız bizim çocuklarımız. Bunların her gün sayısı artıyor. Bunlara sahip çıkılmazsa sokakta kalacaklar. Siz burada çok güzel bir görev yapıyorsunuz. İnşallah bunun da sevabını dünyada da ahirette de alırsınız. Ben sizi kutluyorum, tüm çocuklarımıza başarılar diliyorum. Allah başarılar versin. Hepimiz bir engelli adayıyız. Bugün böyleyiz ama yarın ne olacağı belli değil. Bunun için bunları bağrımıza basmamız lazım. Bu vesile ile ben tüm engelli kardeşlerimize şifalar dilerim, çalışmalarınızda başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109