Başkan Dumandağ’dan SMA Hastası Başak Bebeğe Destek

SMA tip 1 hastalığı ile mücadele eden ve tedavi masraflarının yüzde 95’i karşılanan Başak Bebeğe, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ da destek verdi.

Başkan Dumandağ’dan SMA Hastası Başak Bebeğe Destek

Bir yaşındaki SMA Hastası Başak Bebeğin tedavi masraflarının yüzde 95’i karşılandı. Yüzde beşlik kısmının tamamlanması için destek turuna çıkan Karakoçan Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Hayrettin Bal, İl Genel Meclis Üyesi Mahmut Sabahattin Okçuoğlu, Karakoçan Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nursel Şengezer, Karakoçan Kültür Folklor Dernek Başkanı Murat Ademoğlu, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret etti.

DUMANDAĞ: ELİMİZDEN NE GELİRSE BAŞAK BEBEĞİMİZE İNŞALLAH DESTEKTE BULUNACAĞIZ

Ziyarette Başkan Dumandağ, “Gerçekten sizi yürekten kutluyorum. Başak bebeğimiz için kampanya başlattınız. Kampanyayı gerçekten iyi bir noktaya kadar getirdiniz. Bugün de Elazığ’daki STK’ları ziyaret ediyorsunuz. Biz de Ticaret Borsası olarak, aile olarak elimizden ne gelirse Başak bebeğimize inşallah destekte bulunacağız. İnşallah diğer hemşehrilerimiz de, hayır sahipleri de duyarsız kalmazlar. Yüzde 95’ini toplamışsınız. Geri kalan yüzde 5’i de inşallah çıkacak diye ümit ederim. Tüm hemşehrilerimizden bu kampanyaya katılmalarını teklif ediyorum. Allah şimdiden herkesin hayrını kabul etsin, bebeğimize de hayırlı şifalar versin” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109