Başkan Erdem: Gazetecilerin Sorunlarını Tartışıyor ve Çözüm Önerileri Getiriyoruz

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun, 23. Başkanlar Kurulu Toplantısı gerçekleştirilecek. Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semih Erdem de toplantıya katılım sağlayacak.

Başkan Erdem: Gazetecilerin Sorunlarını Tartışıyor ve Çözüm Önerileri Getiriyoruz

85 gazeteciler cemiyeti ve 8 gazeteciler federasyonunun güç birliği ile oluşan, Türkiye’nin en üst çatı medya meslek kuruluşu olan Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun, 23. Başkanlar Kurulu Toplantısı 12-13-14 Kasım 2021 tarihlerinde Trabzon’da yapılacak.

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun Etik Kurulu’nda yer alan Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semih Erdem de toplantıya katılacak.

ERDEM: ÇÖZÜM YOLLARINI TRABZON’DAN TÜM TÜRKİYE’YE HAYKIRACAĞIZ

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ersen Küçük’ün ev sahipliğinde yapılacak Başkanlar Kurulu toplantısıyla ilgili bilgilendirmede bulunan Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun Etik Kurulu’nda yer alan Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semih Erdem,  Trabzon’da gerçekleşecek olan başkanlar kurulu toplantısının, medyanın içerisinde bulunduğu sıkıntılı sürecin değerlendirilmesi açısından önemli bir sürece rastladığını belirterek “Türk medyasının sorunlarını ve çözüm yollarını Trabzon’dan tüm Türkiye’ye haykıracağız” dedi.

ERDEM: BASIN SEKTÖRÜNDEKİ SORUNLAR VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ MASAYA YATIRILACAK

Başkan Erdem, pandemiden dolayı yaklaşık 2 yıldan beri TGK olarak Başkanlar Kurulu Toplantılarına ara verdiklerini bu süreçte video konferans yöntemiyle toplantılarını gerçekleştirdiklerini kaydederek, “Gazeteciler Konfederasyonu olarak Türkiye’nin bütün bölgelerinde Başkanlar Kurulunun toplanarak basın/medya sektöründeki son gelişmeleri, gazetecilerin sorunlarını tartışıyor ve çözüm önerileri getiriyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2021, 22:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109