Başkan Gürgöze, Sürsürü'de

Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, 16 Nisan’da gidilen halk oylamasının ardından teşekkür ziyaretleri kapsamında Sürsürü mahallesindeki vatandaşlarla ile bir araya geldi.

Başkan Gürgöze, Sürsürü'de

Sürsürü Mahallesi esnafıyla bir araya gelen ve onların sorunlarını dinleyen AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze,”Referandumdan sonra mahalle ziyaretlerimizin ilkini Sürsürüyle gerçekleştiriyoruz. Sürsürü mahallemiz referandumda %72’lik desteği ile Elazığ’ın ortalamasını yakalamış bir mahallemizdir. Biz referandumdan öncede hep ifade ediyorduk, ‘Sadece seçim olunca halkımızın arasına gidip ziyaret eden bir siyasi anlayışımız yok. Seçim bitse de halkımızın içinde olmaya devam ediyoruz. Siyaseti halkımızla yapıyoruz’. Referandumda desteğini esirgemeyen Sürsürü’lü halkımıza teşekkür ederim ”dedi.

“Vatandaşımızla her cuma buluşacağız”

Başkan Gürgöze,” Biz bu süreçten sonra her cuma günü önemli bir sorun olmadığı yada başka bir program olmadığında halkımızın içinde olmaya, sorunlarını dinlemeye ve onlarla hemhal olmaya özen göstereceğiz. Özellikle cuma günleri herhangi bir mahallemizde halkımızla Cuma namazından sonra bir araya gelip ziyarette bulunacağız. Onlardan gelebilecek öneri, şikayet, dilek, istek ve talebi onlarla konuşacağız ”diye ifade etti.

“Yeni reform süreci ile halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz”

21 Mayısta üçüncü olağanüstü kongrenin gerçekleşeceğini vurgulayan AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze,”Bu kongrede Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan partimizin Başına geliyor. Bu arada Sayın Cumhurbaşkanımızın Partimizin başına dönmüş olması hukuki nedenden dolayı bağını koparmıştı ve referandumla sona erdi. Tüm teşkilatımızda AK Partiye gönül vermiş tüm halkımızda heyecan oluşturdu. Pazar günü Cumhurbaşkanımızın parti başına geçmesi ve partimize ilave olarak yeni reform süreci oluşturarak halkımıza hizmet etmeye gayret edecek. Bizler Elazığ İl Teşkilatı olarakta Pazar günü yapılacak olan kongrede teşkilat mensubu kardeşlerimiz ve vatandaşımızla Elazığ’dan çok sayıda insanları uğurlayacağız. Kongreye gidip hep birlikte gerçekleştirdikten sonra ilimize döneceğiz ”diye konuştu.

“Siyasetimizi onlarla iç içe gerçekleştireceğiz”

Başkan Gürgöze, “Bundan sonraki süreçte daha önceden olduğu gibi gerek seçim döneminde gerek olmadığında olduğu gibi biz AK Parti İl Başkanlığı olarak tüm vatandaşlarımızla sürekli bir araya gelerek onları dinleyeceğiz. Siyasetimizi onlarla iç içe gerçekleştireceğiz ”dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137