Başkan Karlıdağ’dan Elazığ Belediyesi’ne Teşekkür

Elazığ Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Cebrail Karlıdağ, Sanayi Sitesi’ndeki yollarda asfaltlama ve bakım çalışması yapan Elazığ Belediyesi’ne teşekkür etti.

Başkan Karlıdağ’dan Elazığ Belediyesi’ne Teşekkür

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından şehir genelindeki yol bakım ve asfaltlama çalışmaları başladı.

Çalışmalar kapsamında Elazığ Belediyesi ekipleri, Sanayi Sitesi’nde bozuk olan ve araç geçişleri için risk taşıyan yollarda bakım çalışması ve asfaltlama çalışması gerçekleştiriyor.

Elazığ Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Cebrail Karlıdağ’da Belediye ekipleri tarafından sanayi sitesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Karlıdağ, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları başta olmak üzere ekibine ve emeği geçenlere teşekkür etti.

KARLIDAĞ: CUMARTESİ PAZAR’I BURADA HARCADIKLARI İÇİN HEPSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Başkan Karlıdağ, “ Sayın Şahin Şerifoğulları’na çok teşekkür ediyorum bu işleri bize gördükleri için, temizlik işleri müdürlüğüne, fen işleri müdürlüğüne ekiplerine hepsine teşekkür ediyorum. Sanayiye emek verdikleri için Cumartesi Pazar’ı burada harcadıkları için hepsine teşekkür ediyorum. Sanayi sitemizin zaten yolları çok bozuktu, sağ olsunlar başkanımız bir telefon ile güzelleştirmeye başladı, Allah razı olsun. Şimdiye kadar burada böyle bir çalışma olmamıştı. Caminin bahçesi yapılalı böyle bir temizlik görülmemişti” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109