Başkan Or: Elazığlılara Teşekkürlerimi Sunuyorum

İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, cuma günü Elazığ’ı ziyaret eden Genel Başkanları Meral Akşener’e Elazığlıların büyük bir yakınlık gösterdiğini belirterek, teşekkür etti.

Başkan Or: Elazığlılara Teşekkürlerimi Sunuyorum

İyi Parti İl Başkanı Mevlüt Or, Cuma günü Elazığ’a gelen Genel Başkanları Meral Akşener’in yoğun bir ilgi gördüğünü belirterek, partilerine gösterilen ilgiden dolayı Elazığlılara teşekkür etti.

OR: HALKIMIZIN YOĞUN İLGİSİ SONUCU MEMNUNİYET VERİCİDİR

Or açıklamasında, “Genel Başkanımız Meral Akşener’in Elazığ’ı ziyaretlerini daha önce gerek basın, gerekse partimizin imkanları ile halkımıza duyurmuş ve demokratik bir şekilde şölenimize davet etmiştik. Bu duyurularımız ve davetlerimiz sonucu ilimizde diğer siyasi partilerden, Elazığ misafirperverliği ve alicenaplığına yakışmayan, tehditkar, demokrasi ile ilgisi olmayan, külhanbeyi tavır ve edası ile mesnetsiz açıklama ve faaliyetler yapılmıştı. Yapılan her türlü provokasyon girişimlere rağmen Valiliğimiz ve Emniyet Güçlerimizin feraseti, Yönetim Kurulu ve tüm İYİ Parti üyelerimizin İYİ niyeti ile Elazığ halkının yapılan mesnetsiz ve yakışmayan davranışlara tepkisi gereği, Genel Başkanımız Meral Akşener ile Milletvekillerimiz ve Genel Başkan Yardımcılarımızın Elazığ ziyaretleri, halkımızın yoğun ilgisi sonucu memnuniyet vericidir. Genel Başkanımız Meral Akşener, Milletvekilleri ve Genel Başkan Yardımcılarımızın ziyaretleri esnasında Elazığ Halkının büyük katılımı ve yoğun ilgisi ile misafirperverliklerinden dolayı Elazığ İYİ Parti İl Başkanlığı olarak; Kamu Kurum ve Kuruluşlarına, Basın Kuruluşlarımıza, STK’lara, halkımıza ve tüm üyelerimize saygıyla teşekkürlerimi, şükranlarımı sunarım” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Tepkimizden dolayı akşener diyeceğiz.
Tepkimizden dolayı akşener diyeceğiz. - 2 yıl Önce

Meral Alşenere sıcak bakmamın tek nedeni tepkidir. Kendisine geçmişte müslümanım deyip namusuna dl uzatıldı ve kimsede kalkıp ne diyorsun demedi. Belkide o yüzden en az ailemden 20 oy akşenere gidecek.

Melih
Melih - 2 yıl Önce

Efendi adamsın Bingöllü Semihi muhattap almamak en doğru olanıydı.

tembel teşkilat
tembel teşkilat - 2 yıl Önce

bu iyi partinin , geleceğin , saadetin teşkkilatı çok tembel son zamanlarda. biraz gayret etmeleri lazım. 2023 ülke için ölüm kalım seçimi bunlar yatışlarda .. gayret yok .. geleceğin il başkanı kim onu bile bilmiyor kimse.. saadet te yaşlı bir dayı vardı onu aldılar güya genç birini getirdiler bu daha tembel çıktı.. muhalefet psikolojik olarak seçimi kazanmaya yakınken bunların bu kadar tembellikleri yazık yani.. sahaya çıkın ekonomiyi dolorarı işsizliği anlatın işte.. yalandan başkan desinler diye o koltuklarda oturmuyorsanız

SIRADAKİ HABER

banner137