Başkan Özeren Emeği Geçenlere Teşekkür Etti

Elazığ’ın teşviklerde 6. Bölge desteklerinden tekrar faydalanacak olmasıyla ilgili MÜSİAD İl Başkanı Mehmet Özeren emeği geçenlere teşekkür etti.

Başkan Özeren Emeği Geçenlere Teşekkür Etti

Elazığ kamuoyunda geniş yankı uyandıran Elazığ’ın teşvikte altıncı sıradan 4’üncü sıraya çekileceği haberlerinin ardından AK Parti MKYK üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut’un Elazığ’ın 6. teşvikin imkanları ile yoluna devam edeceğini duyurmasının ardından MÜSİAD İl Başkanı Mehmet Özeren teşekkür mesajı yayımladı.

ÖZEREN: İŞ DÜNYASI OLARAK TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ

MÜSİAD İL Başkanı Mehmet Özeren, “21 Ağustos 2020 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2846 sayılı yatırımlarda devlet yardımları hakkında kanunla aralarında Elazığ’da da bulunduğu 8 ildeki OSB’lerde yapılacak yatırımların 01.01.2021 tarihi itibariyle teşviklerden 6. Bölge desteklerinin sona erecek olması üzerine yapılan girişimler ve Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleri ile 6. Bölge Destekleri devam edecektir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, ilimiz milletvekillerine ve emeği geçen herkese MÜSİAD Ailesi ve iş dünyası olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Nt 23
Nt 23 - 2 yıl Önce

Valla işiniz gücünüz teşekkür etmek, herkes teşekkür ediyor. Ama siz teşekkür ettikçe Elâzığ a, Elâzığliya daha fazla giriyor haberiniz olsun.

Bozo23
Bozo23 - 2 yıl Önce

Bir teşekkür serüveni tutturmuslar gidiyor. Koltuktan korkan herkes birbirlerine teşekkür eder oldu sabah akşam.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109