Başkan Saraç: 2023 Kitabı Öğrencilere Dağıtacağız

Elazığ Ekonomi Platformu Başkanı Ahmet Saraç, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaleme aldığın 'Daha Adil Bir Dünya Mümkün' adlı kitabından 2023 adet aldıklarını ve öğrencilere dağıtacaklarını söyledi.

Başkan Saraç: 2023 Kitabı Öğrencilere Dağıtacağız

Elazığ Ekonomi Platformu Başkanı Ahmet Saraç, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaleme aldığı 'Daha Adil Bir Dünya Mümkün' adlı kitabı öğrencilere dağıtacaklarını söyledi.

SARAÇ: ADİL BİR DÜNYA İÇİN HEDEF 2023

Başkan Ahmet Saraç, “Daha adil bir dünya için hedef 2023. Büyük Türkiye yolunda 2023 hedefine doğru hızla ilerlerken sayın cumhurbaşkanımızın bizzat kaleme aldığı 'Daha Adil Bir Dünya Mümkün' adlı kitabından 2023 adet alarak başta değerli gençlerimiz olmak üzere Elazığ’ımızın güzide insanlarına dağıtma düşüncesi ile hazırlı bir hizmet eda etmek için yola çıktık” dedi.

Kitap’tan 2023 adet aldıklarını belirten Saraç, kitabı çok anlamlı bulduğunu söyleyerek gençlere tavsiyelerde bulundu.

Saraç, “Cumhurbaşkanımızın ifadesi ile sadece 5 ülkenin dünyanın tarihini etkileyecek konularda karar vermesi ne ahlaki ne de adildir. Dünya 4 ülkeden büyüktür. Cumhurbaşkanımızın kitabında ifade ettiği gibi dünyanın mücadelesi daha adil daha müreffeh daha barışçıl daha huzurlu bir dünyanın inşasına katkı sunmak  çabasıdır” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gakko
Gakko - 1 hafta Önce

Bu adam tedaş müdürü mü, dernek başkanımı, milletvekili adayımı ,demirbağ ın yardımcısımı anlamadık , yazık bu memlekette herkes asıl işini yapsa

Yazik
Yazik - 1 hafta Önce

Bi garibana yardım etmezsiniz bir iş sahası bir istihdam yaratmazsiniz kitap alırsınız yalakalık olsun diye aç insan nasıl kitap okusun düşündünuz mü... Sözde ekonomi platformu. Yazık be...

özlem
özlem - 1 hafta Önce

2023 hedefiniz belli, binlerce üniversite mezunu işsiz, hayat pahalılığı ve geçim sıkıntısı. 2023 kitap israfı yapacağınıza fakir binlerce öğrenci var, onlara yardım edin.

Ebubekir SERTKAYA
Ebubekir SERTKAYA - 1 hafta Önce

Sayın Bölge Müdürü kitap dağıtmaya gösterdiği hassasiyeti keşke asli vazifesi içinde gösterebilse. 2021 yılında elektrik gibi bir zaruri ihtiyacı 7 yıldır gaspedilmiş ve gaz lambasına mahkûm edilmiş insanlar var. Hatırlatmak istedim

MÜDÜR
MÜDÜR @Ebubekir SERTKAYA - 1 hafta Önce

MÜDÜR SEN ASLOLAN VAZİFENİ YAP. BAK ADAM ELEKTİRİĞİM YOK KARANLIKTAYIM DİYOR.ÇÖZÜM ÜRET AMA SEN ŞAHSİ MENFAATİN İÇİN KİTAP DAĞITIYORSUN.KİTABI BİR KAÇ DEFA OKUMAN GEREKTİĞİ SONUCUNA ULAŞMAN DOĞRU ÇÜNKÜ DAHA KİTABIN ADINI ANLAYAMAMIŞSIN.

gakgoş
gakgoş - 1 hafta Önce

demirbagın emireri milletvekili adayı işinden çok siyasetten ugraşır yalakanın kralıdır teiaşı babasının çifligi gibi kullanır

Sarıçoban Köyü
Sarıçoban Köyü - 1 hafta Önce

2023 ten bahsederken idarenizde 1950 lerin şartlarında elektriksiz yaşam sürenleri unutmayın Müdür Bey. Kendi işinizi hakkıyla yapın. En önemlisi kendinize yapılmasına razı olmadığınız bir muameleyi vatandaşa da yaptırmayın. En azından deneyin!

:)
:) @Sarıçoban Köyü - 1 hafta Önce

21 YÜZYILDA BİR KÖY ELEKTİRİĞİM YOK DİYOR. AMA İŞİN SORUMLULUĞUNDA BULUNAN ŞAHIS KULLAKLARINI TIKAMIŞ ASLİ VAZİFESİNDEN Bİ HABER KİTAP DAĞITIYOR. SARIÇOBANA ELEKTRİK GÖTÜR MÜDÜR.

yldrm
yldrm - 1 hafta Önce

haber sitesi değil dalkavuk kafesi

Sarıçoban Köyü
Sarıçoban Köyü - 1 hafta Önce

Bahsettiğimiz elektrik sorununun gerçeklik payını merak edenler varsa Google aramasına "Sarıçoban Köylüleri Elektrik İstiyor" yazarlarsa yüzlerce haber göreceklerdir. Ey Azizun Zuntikam olan Rabbimiz bu dünyada bizi karanlıkta bırakanların kabirlerini karanlık eyle!


SIRADAKİ HABER

banner103