Başkan Şavlı: Kadınlarımızı Cuma Günü Gerçekleştirilecek Programa Bekliyoruz

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanlığı tarafından 5 Kasım Cuma günü Elazığ’da “Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda” konulu konferans düzenleyeceklerini duyuran Kadın Kolları İl Başkanı Canan Şavlı, programa tüm kadınları davet etti

Başkan Şavlı: Kadınlarımızı Cuma Günü Gerçekleştirilecek Programa Bekliyoruz

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanlığı tarafından Elazığ’da 5 kasım Cuma güne “Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda” konulu konferans verilecek.

Nurettin Ardıçoğlu Kongre Salonu’nda saat 11’de gerçekleştirilecek olan konferansa tüm kadınları davet eden Kadın Kolları İl Başkanı Canan Şavlı,

“Programda Elazığ’ımızda şimdiye kadar teşviklerden yararlanarak girişim yapan kadınlarla ilgili sunumlar ve bilgilendirmeler yapılacak. Ayrıca bundan sonra yatırım ve girişim yapmak isteyen kadınlarımıza hangi kurumların ne tür destekler verdiği ile ilgili detaylı sunumlar yapılacak. Kadınlarımıza faydalı olacağına inandığım bu programa tüm kadınlarımızı davet ediyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
DÖVİZ
DÖVİZ - 2 yıl Önce

Sizin tuzunuz kuruda, gıda, doğalgaz, akar yakıt, giyim, elektrik ve döviz almış başını gidiyor. Onlara yalanlarla ne anlatacaksın Nurten hanım çok merak ediyorum.

marazali
marazali - 2 yıl Önce

İyi parti genel başkanı Meral Akşener in geldiği güne denk gelmesi normali mi yoksa art niyet mi arayalım...

SIRADAKİ HABER