BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, MİLLETVEKİLİ GÜRSEL EROL’A CEVAP VERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’a bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere gelen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım’ın Elazığ Valiliği ve Elazığ Belediyesi’nde ağırlanmasıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaparak, aynı nezaketi Elazığ’a gelen tüm misafirlere gösterilmesini istedi. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da Milletvekili Erol’a sosyal medyadan yanıt vererek, “Bingöl’de şehit ailelerine küfür eden, Diyarbakır’da Diyarbakır annelerinin bağrına ateş koyanlarla el ele gezenler bize misafir olamaz” dedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, MİLLETVEKİLİ GÜRSEL EROL’A CEVAP VERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ekim ayı içerisinde Elazığ’a gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Elazığ Valiliği ve Elazığ Belediyesi’nden ziyaret talebinde bulunduklarını ve bu talebin geri çevrildiğini iddia etmişti.

Milletvekili Erol, Elazığ’a gelen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ve beraberindeki heyetin Elazığ Valiliği ve Elazığ Belediyesi’nde ağırlanmalarıyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

EROL: BU NEZAKETİ İLİMİZE GELEN TÜM HEYETLERE KARŞI GÖSTERMELERİNİ DİLERİZ

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Elazığımız’a gelen MHP heyetine CHP adına hoş geldiniz demek isterim. İlimizin Valisi ve Belediye Başkanı gelen heyeti makamlarında konuk ederek Elazığ’ın misafirperverliğini göstermişlerdir. Ancak kendilerinden bu nezaketi ilimize gelen tüm heyetlere karşı göstermelerini dileriz” ifadelerini kullandı.

ŞERİFOĞULLARI: BİNGÖL’DE ŞEHİT AİLELERİNE KÜFÜR EDEN, DİYARBAKIR’DA DİYARBAKIR ANNELERİNİN BAĞRINA ATEŞ KOYANLARLA EL ELE GEZENLER BİZE MİSAFİR OLAMAZ

Milletvekili Erol’un bu söylemleri üzerine sosyal medyadan açıklama yapan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da, “Sayın Gürsel Erol, Milliyetçi, muhafazakar ve misafirperver şehrin insanlarının bize emanet ettiği makamın kapıları herkese açıktır. Ancak; Bingöl’de şehit ailelerine küfür eden, Diyarbakır’da Diyarbakır annelerinin bağrına ateş koyanlarla el ele gezenler bize misafir olamaz” şeklinde yanıt verdi.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2021, 22:13

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Elazığ eski belediye bşk
Elazığ eski belediye bşk - 1 yıl Önce

Sayın M. yanılmaz. Diyarbakır eski bld bşk Gültan kışanak ı ziyaret etmişti hala ak partide yönetici. Sayın şerifoğulları buna itiraz ettimi üst perdeden acaba

Amatör Belediyecilik
Amatör Belediyecilik @Elazığ eski belediye bşk - 1 yıl Önce

Mücahit Yanılmaz hiç değilse Belediyeyi kendisi yönetiyordu. Şimdi Belediyi kimin yönettiğide belli değil, Amatör spor kulüplerinden amatör Belediyeciliğe Mücahit bey profosyoneldi şimdikinden kat katda vizyon sahibiydi.

Sanki kendi kararı ve iradesi ile hareket ediyor da :)
Sanki kendi kararı ve iradesi ile hareket ediyor da :) @Elazığ eski belediye bşk - 1 yıl Önce

Bu başkan tamam efendim emredersiniz efendim , nasıl isterseniz efendim , buyurun efendim kültüründen yani biag kültüründen gelen bir insan kendisinin bir gikri bir kararı bir düşüncesi olmaz olamaz.. ankaradan görüşme denilmiş sende görüşmemişsin ne hava atıyorsun sanki görüşsem mi görüşmesem mi diye düşünüp görüşmeme yönünde karar vermişsin gibi. Komik olma tüm elazığ senin kendi iradenle tuvalete gitmediğini biliyor adam peygamber bile olsa görüşmeyecektin çünkü üsten görüşülmeyecek denilmiş sen de tamam efendim demişsin.. şimdi bu yüzden şu yüzden görüşmedim deyip insanları güldürme. Mücahit te yol daraltı kötü yaptığı işler vardı ama en azından bir özgül ağırlığı vardı. adamın bir duruşu vardı sen de o da yok. Başakan kumaşı yok sende yani. Yol daraltan adamdan başkan mı olut yaw klmaz ama biz elazığlılar yapıyoruz işte…

muhsin
muhsin @Elazığ eski belediye bşk - 1 yıl Önce

şehit ailelerinin ev sahibi yapılması meclis önergesini reddeden iyi parti/chp mi?

muhsin
muhsin @Elazığ eski belediye bşk - 1 yıl Önce

andımızı kaldıran,Ne mutlu Türküm diyene ve T.C. tabelalarını kaldıranda iyi parti/chp miydi başkan?

Ozgur kral
Ozgur kral - 1 yıl Önce

Megiri megiri ile haburda teröristleri karşılarlar iken ayaklarına mahkeme götürür iken çukurlar hendekler kazilir iken terörist basinin kardeşine devletin tv sinde manifesto okutur iken dolmabahce mutabakatkari ortada iken tepki koyamayan kuyruğu kıstırıp ininde oturan bu zatı muhterem neredeydi siyaset onurlu dik duruş ile yapılır gununue göre kivirarak değil..

Sıfır
Sıfır @Ozgur kral - 1 yıl Önce

Trolcük yine "Kudurunnnnn" adıyla yorum yapıyor, insanları büyük bilgi birikimiyle eğlendiriyor. Yorumların için teşekkürler trolcük. Ama böyle olmaz. Masaya çık tepin, daha eğlenceli olur.

Kudurunnnnn
Kudurunnnnn @Ozgur kral - 1 yıl Önce

Ulan megri megrinsize nasıl koymuş beeee . Ulan o megri megri ile jabrdan binlerce teroristi göbek attira attira ülkeye sokan erdogandi hemde ena zili pkk liya yaptirdi bunu . Bu yapilan üst zekayi anlayacak kimse yok .yada anliyor diye kuduruyor cunku tuzaga düstuler bunu megri megri diye zirlayan böğüren sivan perver soayal medaya kanalinda ziril ziriil aglayarak soyluyordu pkk dan af diluyordu tuzaga dustuk diyordu acın youtubeden izleyin . Erdogan gel sivan megriyi zirlayarak soyle hepsini alip içeri sihalari g...e sokalim dedi (tabi icinden dedi ); sonra diger hukumetelr gibi sınır ülkelrini artik dagıni taşini bombalamayi yalandan milleti kandirmaya son dedi .aldı hepsini iceri ve adreslerini belirleyip g...lerine çip takip sonra sihayi gondersi .simdi megri megri pkk nın yas bizim şenlik bayram türkümuz oldu anladinizmi ? Ulan su yorumlara bakiyorumda ne çok ermeni pkklı biriktirmisiz icimizde . Siha seri uretime gecti ama bu ulkenin pkk katilleri bitmiyor eeee rabi kankasi fetö olunca ha bira üruyorlar beraber .şu yorumlara bakinca elazigda degil yunaniatandayiz sanirsin

23
23 @Ozgur kral - 1 yıl Önce

"Ozgur kral" adlı beyefendinin yazdıklarını da İYİ Parti veya CHP mi yaptı? Şehit annesini, abisini mahkemeye veren de İYİ Parti ve CHP mi? Meclis'te şehitlerimiz için verilen önergeleri reddeden İYİ Parti ve CHP mi? Söylenecek çok şey vart da, gerek yok. Herkes hak ettiği gibi yönetiliyor.

:(
:( - 1 yıl Önce

Senden olmaz başkan. Senin de iplerin onun bunun elinde. Babasının işlerinde bile sorumluluk alamamış birine şehrin sorumluluğunu vermişler...

Delikanlı olsa iki dk
Delikanlı olsa iki dk @:( - 1 yıl Önce

İki dk delikanlı ol söyle valla beraber görüntü vermekten korktum. Ne tantana yapıyorsun. Onlar diyarbakıra elazığ hava limanı kapalı olduğu için gittiker ya hava alanı açık olsaydı o zaman ne derdin acaba .. bi host diyen herkes kaldırıma bina dikiyor gıkın çıkmıyor bu konuda cesaret göstermen de beklenemezdi ama .. böyle laflarla haklı olduğunu veya siyaset yaptığını sanıyorsun .. vasatsın başkan kusura bakma .. ben de oy verdim ama pişmanım yolların daraltılmasında benim de katkım var bu aklıma geldikçe kahroluyorum.. nasıl yaptım böyle bir hata her genç olandan hamza yanılmaz çıkacak sandım.. gaflete düştüm..

Zaza
Zaza - 1 yıl Önce

Sinir kapısında kırmızı halı sererek karşıladınız unutmadık bu şehre kim bir civi çakmaya gelmiş ise mecbur karşılanacak.

..
.. @Zaza - 1 yıl Önce

Sonrada sorarlarsa " akp halkın yanındadır " yersen.okul yapılmasına bile taş koyan kafalar.sonrada kalk chppppppppppppppppppppp her şeye karşı diye algı kas.

Adamlar hodri meydan dedi
Adamlar hodri meydan dedi @Zaza - 1 yıl Önce

Adamlar hodri meydan dedi biz 60 trilyon sadece ibb ve totalde 150-160 trilyonluk yatırım yapacağız bu şehre bize engel olmayın sizde 5-6) trilyonluk bir küçücük okul yapın dediler bu şerifoğulları ile semih ışıkverin çokça saldırmalarının sebebi bu .. siz nasıl bize elazığa hizmet yapın dersiniz davası.. hatta semij ışıkver çıktk elazığın okula ihtiyacı yok dedi, müslüman mahalesinde salyangoz satılmaz tek hedefimiz var o da iyi parti ve chp yi bu şehirde bitirmek dediler

HAKİKAT
HAKİKAT - 1 yıl Önce

Şerifoğulları efendi … Barzani’yi davul zurnalarla karşılayan senin partin değilmiydi ..zannetmeki unuttuk .memleketi talan ettiniz hele önce bi aynaya bakın ondan sonra şov yapın .

Gokhan
Gokhan - 1 yıl Önce

Heytttttt.Megri megrileri unutmadık biz.

Levent
Levent - 1 yıl Önce

Başkanda belliki a haber izliyor. Diyarbakır annelerinin bağrına taş koyanlarla kim el ele geziyor ispat et başkan. Bu şekilde ancak kendi kitleni kandırırsın.

Puhahaha
Puhahaha @Levent - 1 yıl Önce

"A Haber gerçekleri işliyor" diyen biri ile muhatap olmayın.

elaziz
elaziz @Levent - 1 yıl Önce

a hber her zaman gerçekleri işliyor ve sizin yaptığınız pislikleri unutturmamaya çalışıyor. Onu dinlemeyip hal, krt, ulusal, fox gibi zırvaları mı dinliyelim. pkk sevicleri .

uğur
uğur - 1 yıl Önce

Komedi.

Hüseyin Hüsnü Duman
Hüseyin Hüsnü Duman @uğur - 1 yıl Önce

Semih ve Şahin iyi bir ikili olmuşlar

burhan
burhan @uğur - 1 yıl Önce

AK Partiyi Şahin bey MHP yi Semih bey yıpratıyor.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109