Başkan Şerifoğulları: 28 Mayıs’ta Bir Kez Daha Kazanan Milletimiz Olacaktır

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerine yönelik çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları: 28 Mayıs’ta Bir Kez Daha Kazanan Milletimiz Olacaktır

Başkan Şerifoğulları, AK Parti Milletvekilleri Pof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, 5. Sıra Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Köfteciler Sokak esnafını ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi.

Esnaf ve vatandaşlardan yoğun ilgi gören Başkan Şerifoğulları, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için destek istedi.

ŞERİFOĞULLARI: 28 MAYIS'TA BİR KEZ DAHA KAZANAN MİLLETİMİZ OLACAKTIR

“Milletimiz 14 Mayıs Seçimlerinde Cumhur İttifakı'ndan yana iradesini ortaya koymuş ve büyük bir oy farkıyla da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer almıştır.” diyen Başkan Şerifoğulları, “İnşallah 28 Mayıs’ta aziz milletimiz daha güçlü bir destekle, rekor bir oy oranıyla Cumhurbaşkanımızın yanında yer alacak ve hep birlikte eser ve hizmet siyasetiyle ‘Türkiye Yüzyılı'nı başlatacağız. Huzur ve güven içinde daha güçlü yarınlara ilerleyişimizi sürdüreceğiz. Yeni bir zafere daha imza atmak için 28 Mayıs’a kadar teşkilatımızla omuz omuza şehrimizin dört bir yanında gece gündüz demeden sahada olmaya devam edeceğiz. Ve inşallah 28 Mayıs’ta bir kez daha kazanan milletimiz olacaktır.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2023, 17:33

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137