Başkan Şerifoğulları, Binali Yıldırım'a Destek İstedi

İstanbul’da gerçekleştirilen Peynirli Ekmek Festivaline katılan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Sayın Binali Yıldırım’a Elazığlıların çok büyük destek vereceğine tüm kalbimle inanıyorum” dedi.

Başkan Şerifoğulları, Binali Yıldırım'a Destek İstedi

Elazığ Dayanışma Derneği tarafından İstanbul’da gerçekleştirilen 48. Peynirli Ekmek Festivaline katılan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, festivalle ilgili açıklama yaptı.

Çok sayıda Elazığlının katıldığı festivalin hemşeri buluşması adına önemli olduğunu vurgulayan Başkan Şerifoğulları, organizasyonu düzenleyen ve festivale katılan tüm Elazığlılara teşekkür etti.

“MİSAFİRPERVERLİKLERİNİ BİR KEZ DAHA EN GÜZEL ŞEKİLDE GÖSTERDİLER”

Birlik, beraberlik ve dayanışmanın bu tür organizasyonlarla zirveye ulaştığını aktaran Başkan Şerifoğulları; "Elazığ insanının en büyük özelliklerinden biri de hiç şüphesiz misafirperverliğidir. Her nerede yaşarsa yaşasın bizim insanımız misafirperverliğini en güzel şekilde göstermiş ve bu davranışıyla birçok şehir insanına örnek olmuştur. İstanbul’da yaşayan değerli hemşerilerimiz de bizleri ağırladılar, misafirperverliklerini bir kez daha en güzel şekilde gösterdiler. Ben kendilerine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

BİNALİ YILDIRIM İSTANBUL'A DEĞER KATACAK”

Festivale katılan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile de bir araya gelen Başkan Şerifoğulları, "23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri hem İstanbul için hem de ülkemiz için çok önemli. Uzun yıllar Bakanlık yapmış, Başbakanlık yapmış, partimizin Genel Başkanlığı görevini yürütmüş, Meclis Başkanlığı yapmış, Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dava arkadaşı Sayın Binali Yıldırım’a Elazığlıların çok büyük destek vereceğine tüm kalbimle inanıyorum. İnşallah adayımız Sayın Binali Yıldırım, hemşerilerimizin de desteğiyle İstanbul’a belediye başkanı olacak, ülkemizin her noktasına uzun yıllar yaptığı hizmetlerine burada devam edecektir. Ben buna yürekten inanıyorum. Yapılacak seçimlerin hem İstanbul’a hem de ülkemize hayırlar getirmesini şimdiden temenni ediyorum" şeklinde konuştu.

banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
elazığlı
elazığlı - 13 ay Önce

sen bekle

Bülent
Bülent - 13 ay Önce

İstanbulda yaşayan bir Elazığlı olarak oyumuzu Ekrem İmamoğluna verdik yine verecez.

Hilmi
Hilmi - 13 ay Önce

Birisi Geçen 24 Haziran Seçimleri öncesi Elazığsporun sahibi benim Stadyum temeli 21 haziranda atılacak diye meydanı inletmişti. Sonuç Elazığspor küme düştü, stadyum yıkıldı hala inşaat başlayamadı. Yurt Müdürü spor müdürü yapıldı Elazığspor seneye oynayacağı basit bir Butik stadyum bile yapılamıyor. Elektirkleri kesildi, Spor tesisilerinin çimleri kurumaya terkedildi. Elazığ insanı bunu unuturmu

Kapalı çarşı
Kapalı çarşı - 13 ay Önce

Sen Oldun ya 8.bin farkla zorla şimdi gitmiş istanbulu hallediceksiniz halinize aklı başında herkes gülmeye başladı Farkında değilsiniz

ali taş
ali taş - 13 ay Önce

"elazığsporun sahibi benim" demişti binali yıldırım..elazığspor küme düştü..çimler kurumuş tesiste eletrik ve su yok..çalışanlar 42 aydır maaş alamıyor..transfer tahtası kapalı..utanmadan elazığlılardan oy istiyorlar..yıllardı akp ye oy veren elazığsporlulardan bu defa imamoğluna verecğiz..chp kazanırsa hiç olmazsa gürsel erol istanbul deplasmanlarının masraflarını imamoğluna yükler..

memet
memet - 13 ay Önce

yıllardı akp ye oy veren elazığsporlular, bu defa imamoğluna vereceğiz..chp kazanırsa hiç olmazsa, chpli vekilimiz gürsel erol, istanbul deplasmanlarının masraflarını imamoğluna yükler..

istanbuldaki Elazığlı
istanbuldaki Elazığlı - 13 ay Önce

Elazığsporun sahibi benim deyip sahip çıkmayanlara oy yok.Her şey çok güzel olacak Ekrem İmamoğlu kazanacak.

SIRADAKİ HABER

banner7