Başkan Şerifoğulları, Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine Elliler Çarşısı esnafını ziyaretle devam etti.

Başkan Şerifoğulları, Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte yeniden hizmet vermeye başlayan esnafları ziyaret eden Başkan Şerifoğulları, hayırlı kazançlar temennisinde bulundu.

Gazi Caddesi üzerinde bulunan Elliler Çarşısı esnafını tek tek ziyaret eden Başkan Şerifoğlu, vatandaşların sıcak ve samimi ilgisiyle karşılandı. Esnafı birebir dinleyen Başkan Şerifoğulları’nın ziyareti, esnaf tarafından büyük memnuniyetle karşılandı.

ŞERİFOĞULLARI: ŞEHRİMİZİN GELECEĞİNİ BİRLİKTE İSTİŞARE EDİYORUZ

Esnaf ziyaretlerine büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Şerifoğulları; “Şehrimizin gelişimi, gücü hepimizin ortak paydasıdır. Bizim en büyük gücümüz birliğimiz, beraberliğimizdir. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim kılsın. Ortak sevdamız olan bu güzel şehre hizmet ederken her an hemşehrilerimizle bir arada olmaya gayret ediyor, şehrimizin geleceğini birlikte istişare ediyoruz. Tüm esnafımıza hayırlı ve bol kazançlar diliyorum. Bu güzel şehri hep birlikte el ele, gönül gönüle daha güzel yarınlara taşıyacağız” dedi.

KÜÇÜK YİĞİT’TEN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR

Başkan Şerifoğulları, ziyaretleri sırasında özellikle miniklerin yoğun sevgisiyle karşılaşıyor. Başkan Şerifoğulları’nın esnaf ziyareti sırasında tanıştığı küçük Yiğit; “Çok teşekkür ediyorum Başkanım bizi düşünerek gece gündüz çalıştığınız için” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Beklentiyi karşılamadı
Beklentiyi karşılamadı - 2 yıl Önce

Yüksek beklentiler ile seçilen başkan malesef beklentileri karşılamadı hayal kırıklığı oluşturdu. Yiyici tayfa seçim uzak olduğu için söylemiyor ama seçime az kalınca takke düşer kel görünür. Şu unutulmamalı ki elazığda aday olmadığı açıklanana kadar elazığda mücahit yanılmazın hakkında olumsuz tek haber çıkmazdı. Aday olmadığı açıklanınca adamı yerin dibine soktular. Elazığsa işler rüzgara göre ilerliyor ama bu başkan daha şimdiden hayal kırıklığı olduğunu çok açık etti. Daralttığı yollar arsa yapılan kaldırımlar ile...

mehmet yüce
mehmet yüce - 2 yıl Önce

Tarih mezunundan ancak bu kadar olur.

SIRADAKİ HABER

banner137