Başkan Şerifoğulları İddialara Sert Cevap Verdi

Habertürk televizyonundan CHP Eski Milletvekili Berhan Şimşek, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın deprem olduktan sonra meydana çıkmadığını iddia edince, Başkan Şerifoğulları canlı yayına bağlanıp “Oturduğunuz yerden yalan söyleyip iftira atamazsınız” dedi.

Başkan Şerifoğulları İddialara Sert Cevap Verdi

Habertürk televizyonunda yayınlanan “Nedir, Ne Değildir” programında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Elazığ'a geldikten sonra tatile gitmesi konusu tartışılıyordu.

Bunun üzerine CHP Eski Milletvekili Berhan Şimşek sorulan soruya karşılık olarak Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğullar’ınıda sahada görmediğini iddia ederek Şerifoğulları’nın halkın yanında olmadığını, deprem olduktan sonra sahada olmadığını dile getirdi. Şimşek'in iddiaları üzerine Şahin Şerifoğulları telefonla canlı yayına bağlandı.

“OTURDUĞUNUZ YERDEN YALAN SÖYLEYİP İFTİRA ATAMAZSINIZ”

Başkan Şerifoğulları Şimşek’e sert cevap vererek, “bir faydanız bırakın da acımızı yaşayalım” dedi.

Başkan Şerifoğulları’nın açıklamaları şöyle oldu; “Oturduğunuz yerden yalan söyleyip iftira atamazsınız. Faydanız yok, bırakında acımızı yaşayalım yaralarımızı saralım. Deprem olduğu andan itibaren sahadayız. Mahalle mahalle dolaşarak halkımızın içindeyiz. Devletimiz tüm imkanlarını burada seferber etmiş durumda. Halkın içinden gelen ve her zaman vatandaşlarımız ile bir arada olan bir belediye başkanı olduğumu sosyal medya hesaplarımızdan da görebilirsiniz. Siz oradan öyle rahatça insafsızca atıp tutamazsınız. Buyurun Elazığ’a gelin oradan öyle konuşmak kolay. Ekranlarda konuşacağınıza buyurun ilimize gelin ve vatandaşlarımızın yanında olun”

YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 8 ay Önce

BERHAN ŞİMŞEK ŞAHİN BAŞKAN VE TÜM ELAZIĞLILARIN C.......K.....NÜ YE HE DÜMBÜK ELAZIĞA GELMEMİŞSİN.ACI NEDİR BİLMEZSİN BOŞ BOŞ KONUŞ GERZEK BAKANLARIN YANINDA KİM VARDI.ŞAHİN BAŞKAN ADAM GİBİ ADAMDIR.

mehmet
mehmet - 8 ay Önce

o kadar çok üst düzey devlet adamı buradaydı ki. ekranlarda belediye başkanına yer kalmıyordu maalesef.

demir
demir - 8 ay Önce

Rezil muhalefet halen daha algı peşinde.

Ahmet asker
Ahmet asker - 8 ay Önce

Doğru söylemiş, belediye başkanı ortada yoktu

SIRADAKİ HABER

banner7