Başkan Şerifoğulları: "Kahraman ordumuza üstün başarılar diliyorum"

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'nin kuzeyinde PKK/YPG ve Deaş terör örgütlerine karşı başlatılan Barış Pınarı Harekatı ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Başkanı Şerifoğulları, "Barış Pınarı Harekatı'nda kahraman ordu mensuplarımıza başarılar diliyorum" dedi.

Başkan Şerifoğulları: "Kahraman ordumuza üstün başarılar diliyorum"

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'nin kuzeyinde PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı başlatılan Barış Pınarı Harekatı ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

ŞERİFOĞULLARI: GAZAMIZ MÜBAREK OLSUN

Harekat ile bölgeye barış ve huzur getirilmesinin amaçlandığını belirten Başkan Şerifoğulları açıklamasında, "Başlatılan bu kutlu seferle güney sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amaçlanmaktadır. Barış Pınarı Harekatı ile ülkemize yönelik terör tehdidi bertaraf edilecektir. Oluşturulacak Güvenli Bölge sayesinde Suriyeli sığınmacıların ülkelerine dönmelerine de imkan sağlanmış olacak. Suriye'nin toprak bütünlüğünü korumak ve tüm bölge halkını terörün pençesinden kurtarmak amacıyla kahraman ordu mensuplarımızın yürüttüğü Barış Pınarı Harekatı ile milli varlığımızı tehdit eden hain ve bölücü örgütler, saklandığı coğrafi alanlarda etkisiz hale getirilecektir. Allah, kahraman ordumuzun yardımcısı olsun, gazamız mübarek olsun" ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2019, 14:26
banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kebanlı
Kebanlı - 8 ay Önce

Allahına kurban şahin başkan, Allah yar ve yardımcınız olsun.

SIRADAKİ HABER

banner7