Başkan Şerifoğulları, Mahalle Sakinlerine Müjde Verdi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Aksaray Mahallesi’nde yapılan toplantıda mahalle sakinlerine müjde verdi. Başkan Şerifoğulları “Buradan bir müjde olarak size açıklamak istiyoruz. 28 Aralık’ta Allah’ın izniyle Şorşor Deresi’nin ikinci etabı ihale edilecek” dedi.

Başkan Şerifoğulları, Mahalle Sakinlerine Müjde Verdi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Aksaray Mahallesi’nde gerçekleştirilen toplantıda mahallede yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

“HER SÖZÜ BUGÜN TUTMANIN GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ”

Başkan Şerifoğulları, “Göreve başladıktan sonra bir hafta sonra ilk ziyaretim Aksaray Mahallesi’neydi. Aksaray, Kesrik, Hicret Mahallelerimiz biraz daha geri kalmış mahallerimiz olması nedeniyle, buralara çok daha fazla önem veriyoruz. Çok daha fazla hassasiyet gösteriyoruz. Seçim öncesi Belediye Başkanı adayı olarak Aksaray’a geldiğimizde vermiş olduğumuz her sözü bugün tutmanın gayreti içerisindeyiz. Çalışmalarımızı da başlattık” dedi.

“DEĞER KATACAK BU YOLLARIMIZI SİZİN HİZMETİNE SUNACAĞIZ”

Mahallede yapılan yol çalışmalarına da değinen Başkan Şerifoğulları, “Aksaray’a 3 tane değer katacak bulvarı açmayla ilgili sözümü vardı. Bugün Aksaray Çevre Yolu bağlantı yolunun çalışmaları bitmek üzere. İnşallah devamında tekrar mezarlığın oradaki bulvarı ve diğer bir bağlantı yolunu açarak Aksaray’a değer katacak bu yollarımızı sizin hizmetine sunacağız” ifadelerini kullandı.

“28 ARALIK’TA ALLAH’IN İZNİYLE ŞORŞOR DERESİ’NİN İKİNCİ ETABI İHALE EDİLECEK”

Başkan Şerifoğulları vatandaşlara bir de müjde verdi. Şerifoğulları, “Aksaray Mahallesi’nin en büyük problemlerinden bir tanesi biz de çok iyi biliyoruz ki Şorşor Deresi’nin ıslahı. Şorşor Deresi’nin birinci etabı yapılmış tamamlanmış ama ikinci etabı Aksaray’ı ilgilendiren Hicret ve Kesrik Mahallesi’ni ilgilendiren ikinci etabı, sayın bölge müdürümüz de burada sayın milletvekillerimizle birlikte hem bakanımıza hem bakan yardımcılarımıza giderek biran önce ihalesinin yapılmasını talep etmiştik. Buradan bir müjde olarak size açıklamak istiyoruz. 28 Aralık’ta Allah’ın izniyle Şorşor Deresi’nin ikinci etabı ihale edilecek. Çok kısa süre içerisinde de Şorşor Deresi probleminin inşallah gündemimizden çıkaracağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2020, 19:50
banner97
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Gün
Ali Gün - 2 hafta Önce

Senden belediye başkanı olduğundan beri memleket çok kötü durumda. Mahalleler yıkımdan yollar kapalı, içme suyu her gün kesiliyor, temizlik bitmiş durumda, caddeleri yapıp yeniden yapıyorsunuz. Şehirde vatandaş tepkisi artarak devam ediyor.

mehmet
mehmet @Ali Gün - 1 hafta Önce

Ali Gün'e; deprem olan mahallelerini anladık da, çayda çıra mahallesinde DEPREM olmadı ama sürekli sular elektrikler kesiliyor, yollar desen berbat, hem dar hem yanlış hem asfalt çok kötü. kaldırımlar yine öyle. yeşil alan desen hiç yok. .....

..
.. @Ali Gün - 1 hafta Önce

Depremden dolayı olmasın?

...
... - 1 hafta Önce

Allah rizasi icin bir gun de Abdullahpaşaya gelin bir mujde verin bi halimizi gorun hayalet kent olmuş guzelim Abdullahpaşa

Adil
Adil - 1 hafta Önce

Ne abdullahpasaymis her yerde yaziyosunuz elazig sadece abdullapasa dan ibaret değil heryer hayalet olmuş herkes mağdur

Azerbaijan gardaşımız
Azerbaijan gardaşımız - 1 hafta Önce

Hayalet mahalle Rüstempaşayada bekleriz başkanımızı

Mehmet ögrüc
Mehmet ögrüc - 1 hafta Önce

Elazığ insani hak aramayi ve hakkinda ısrarcı olmayı bilmiyor.
Cezayı sandikta parti değiştirerek yapsaydı her yeni gelen parti bu ciddiyetle çalışırdı.

Bozo
Bozo - 1 hafta Önce

Abdullahpaşa rahmetli yanilmazdan sonra hayalet oldu gelin gorun mustakil evlerin halini 1970lerden kalma alt yapisiyla içler acisi halde

Ahmet Yaprak
Ahmet Yaprak - 1 hafta Önce

Elazığ Elazığ olalı böylesi kötü bir Elazığ Belediye yönetimi böylesi kötü bir belediye başkanı görmedi. Deprem sorundur şahin şerifoğlu çözüm de yok, pandemi sorundur belediye pazar yerlerini bile denetlemez. Vataandaş perişan bunlar halen daha nutuk atıyor.

mehmet
mehmet @Ahmet Yaprak - 1 hafta Önce

iyi lider ve yönetici kriz anında kendini gösterir. bu dönemler il yöneticileri için fırsattı ama ne yazık ki hepsi sınıfta kaldı. en çok da vekiller. depremden sonraki bakan soylu nun liderliğinden örnek alın.

Dilek er
Dilek er @Ahmet Yaprak - 1 hafta Önce

Ne saçma bir yorum kim ne nefret kusmak için yanlış kişiye bulastiniz Vekiller den çok daha iyi iş yapıyor Şahin bey şuan akp elaizg daki yüz akı sadece şahin beydir

AK Partili
AK Partili - 1 hafta Önce

Şahin Şerifoğullarını nedense AK Partiye AKP diyenler savunuyor görünüyor. Bunlar herkesin bildiği sahip oldukları troller olmasın. çünkü Ak partililerin belediye başkanını savunacak halleri yok. neredeyse iki yıla girdi. sıfır icraat. Belediyeciliği bırak resmi kurumda dahi yöneticilik yapmamış biri belediye başkanı olursa şehrin hali böyle olur.


SIRADAKİ HABER

banner7