Başkan Şerifoğulları Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Elazığ’da yaşanan 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından mahalle ziyaretlerini sürdüren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, devletin tüm imkanlarıyla Elazığ halkının yanında olduğunu belirterek, “Felaketin yaralarını inşallah birlik, beraberlik ve kenetlenme içinde saracağız” dedi.

Başkan Şerifoğulları Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Yaşanan depremin ardından mahalle ziyaretlerini sürdüren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ulukent, Çatalçeşme, Cumhuriyet, Kızılay, Mustafapaşa, Aksaray, Hicret, Abdullahpaşa ve Salıbaba Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Depremzedelerin sorunlarını dinleyen Başkan Şerifoğulları, yaraların sarılması için devletin tüm imkânlarıyla vatandaşların yanında olduğunu anımsatarak, depremin izlerinin silinmesi için her türlü çalışmanın titizlikle yürütüldüğünü kaydetti.

ŞERİFOĞULLARI: DEPREMİN İZLERİNİ BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE SİLECEĞİZ

Tüm Türkiye’nin Elazığ’a yardım için kenetlendiğini ve bu duygunun Elazığ halkı için moral motivasyon anlamında önemli olduğunu kaydeden Başkan Şerifoğulları; “24 Ocak’ta ilimizde yaşanan depremin yaralarını sarmak için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, Belediye Meclis Üyelerimiz, Başkan Yardımcılarımız ve tüm birimlerimizle mahallelerimizde vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermeye gayret gösteriyoruz. İnşallah devletin imkânlarıyla yaralarımızı saracak, depremin izlerini birlik ve beraberlik içerisinde sileceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7