Başkan Şerifoğulları: “Muhtarlarımız, her zaman çözüm ortağımızdır”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Muhtarlarımız, her zaman çözüm ortağımızdır” dedi.

Başkan Şerifoğulları: “Muhtarlarımız, her zaman çözüm ortağımızdır”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın satırbaşları;

“OLMAZSA OLMAZ BİR KONUMA SAHİPTİRLER”

“Muhtarlıklar, vatandaşın devlet kurumlarıyla ilişkilerinde aktif rol oynayan, vatandaşların ihtiyaçlarını ve sorunlarını yetkili makamlara ileterek takibini yapan tarihi bir müessesedir. Muhtarlarımız demokratik kültürümüzün gelişimi noktasında birer mihenk taşı konumundadırlar. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının ve beklentilerinin karşılanması, sorunlarının çözüme kavuşturulmasında olmazsa olmaz bir konuma sahiptirler.

“MUHTARLARIMIZ, HER ZAMAN ÇÖZÜM ORTAĞIMIZDIR

Yerel yönetimlerin ilk kademesinde bulunan ve demokratik kültürümüzün ilk halkası olan muhtarlarımız aynı zamanda bizlerin sahadaki gören gözü, işiten kulağıdır. Bizlerle birlikte adeta bir ekip ruhuyla hizmetin vatandaşlarımıza ulaşması noktasında birlikte yürüdüğümüz muhtarlarımız, her zaman çözüm ortağımızdır.

“MUHTARLARIMIZLA ORTAK HEDEFİMİZ MİLLETE HİZMETTİR”

Hizmetin vatandaşa ulaşmasında adeta bir köprü görevinde bulunan muhtarlarımızla oluşturduğumuz güç birliğiyle, vatandaşlarımıza daha etkin ve kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz. Zira hizmet yolculuğumuzun olmazsa olmazı, çözüm ortağımız muhtarlarımızla ortak hedefimiz millete hizmettir.   Bu vesileyle ilimizde görev yapan tüm köy ve mahalle muhtarlarımıza en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyor, 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü en içten dileklerimle kutluyorum.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Yasin Şimşir
Yasin Şimşir - 3 yıl Önce

Jöleli Başkan ne çözüm getirdiniz ki ne çözüm ortağınız olsun..

Gakgo
Gakgo - 3 yıl Önce

Başkanım sizden ricam Doğukent yoluna aşırı surattan dolayı badal ve orta kaldirima tel çekilmesi

SIRADAKİ HABER

banner137