banner83

Başkan Şerifoğulları'ndan Canlı Yayında Müjde

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kanal Fırat canlı yayınında Elazığ’daki su faturalarıyla ilgili müjde verdi.

Başkan Şerifoğulları'ndan Canlı Yayında Müjde

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Kanal Fırat canlı yayınında Elazığ depremiyle ilgili önemli açıklamalarda bulunuyor.

Kanal Fırat Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın sorularını cevaplandıran Başkan Şerifoğulları su faturalarıyla ilgili canlı yayında müjde verdi.

“SU FATURALARI 3 AY ÜCRETSİZ OLACAK”

Başkan Şerifoğulları, "Ben buradan müjdeyi vermek istiyorum. Mart Ayı meclis toplantısında 3 ay boyunca su faturalarının ücretsiz olacağının müjdesini vermek istiyoruz. Bir ayın bedeli Elazığ Belediyesi’ne 3 buçuk, 4 milyondur. Ama vatandaşımızın canı sağ olsun. Biz elimizden geleni yapacağız. Biz Elazığ Belediyesi olarak 3 ay su faturası borcu almayacağımızı buradan beyan edelim. Vatandaşlarımız en azından 3 ay boyunca su faturasıyla uğraşmazlar. Deprem gününden itibaren geçerli olacak. AKSA’dan da bu güzelliği bekliyoruz. Vatandaşlarımız her zaman devletimizin yanındanız. Bunun yanında da devletimizin bazı kurumlarının da vatandaşlarımıza bazı güzellikleri yapmalarını bekliyoruz" dedi. 

“İNŞALLAH AKSA’DA DOĞALGAZ KONUSUNDA BUNU YAPAR”

Biz vatandaşlarımız hizmet için buradayız. Vatandaşlarımızın işini kolaylaştırmak için buradayız. Vatandaşlarımızdan aldığımız destek onlara hizmet olarak hep geri döndü bundan sonra da geri dönecektir. Biz bu saatten sonra giderimiz çok fazla olmasına rağmen vatandaşlarımızın yanında olacağız. İnşallah AKSA’da doğalgaz konusunda bunu yapar. Vatandaşlarımız konteyner kentlerde kalana kadar bir şekilde biz vatandaşımızı sırtımızda taşıyacağız. Bir şekilde hep onların yanında olacağımızı söylüyoruz. Yanlarında da olacağız. Kartlı olan su sayaçları ile ilgili çalışma yaparız. O noktada imtina etmeyiz.

“ŞUAN ENDEKS OKUMUYORUZ”

Şuan endeks okumuyoruz, mart ayında meclis kararı alacağız. Karar aldıktan sonra kartlı sistemle su alan vatandaşlarımıza da gerekli destek sağlanır. Üç ay ücret almayacağız. Şuana kadar okumadık, deprem olduğu tarihten itibaren üç ay boyunca ücret almayacağız.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2020, 23:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahir GÜRBÜZ
Mahir GÜRBÜZ - 1 ay Önce

Sayın ve saygıdeğer Başkanıız Sahin Şerifoğularıns yamışan budur. Su parasının üç ay alınmaması büyük bir erdemliktir. Allah raz olsun sayın Bakanıımızdan....

Yavuz Celik
Yavuz Celik - 1 ay Önce

Teşekkürler sayın başkanım

Ortada kalanlardan
Ortada kalanlardan - 1 ay Önce

Orta hasarli deyip insanlari ortada biraktilar biran once bunu çozulmesi lazim binada yaşamaya cesaret edilmiyor orta hasar diyorlar bunasil bir duşuncesizlik tir başvurmadigimiz yer kalmadi başkalarinin yaninda kaliyoruz oyrencimiz var alt ust olduk bir aydir ikinci ekip gelmedi hala yaşadigimiza sevinemiyoruz

Zülfü gür
Zülfü gür - 1 ay Önce

Teşekürler başkan

Diyarbakırlı
Diyarbakırlı - 1 ay Önce

Allah sizden ve sizin gibi düşünceli insanlardan razı olsun sayın Başkanım...

Murat ızmir den yaziyorum.
Murat ızmir den yaziyorum. - 1 ay Önce

Kutlarım başkanı daima halkın içinde takip ediyorum.zaten HalkımıZ perişan oldu daha güzellikler bekliyoruz

Elazığlı
Elazığlı - 1 ay Önce

Önümüzde çok büyük bir enkaz şehir var. Ya bu enkazı kaldırıp küllerinden bir kent kuracağız. Yada depremi unutup en kazlar ile yaşayıp yeni depremler olmasın diye dua edeceğiz.

Gökhan yıldız
Gökhan yıldız - 1 ay Önce

Selam


SIRADAKİ HABER

banner7

banner47