Başkan Şerifoğulları, Ortak Canlı Yayının Konuğu Olacak

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kanal 23, Kanal Fırat ve Kanal E televizyonlarının ortak canlı yayınına katılarak 3 yıllık görev süresi içerisinde yaptığı çalışmaları ve gelecek projelerini anlatacak. Kanal 23, Kanal Fırat ve Kanal E televizyonlarının ortak canlı yayın programına katılacak olan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, göreve geldiği günden bugüne geçen 3 yıllık süre zarfında yaptığı ve devam eden çalışmaları kamuoyu ile paylaşacak.

Başkan Şerifoğulları, Ortak Canlı Yayının Konuğu Olacak

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, canlı yayında Elazığlı vatandaşların evlerine konuk olacak.

Kanal 23, Kanal Fırat ve Kanal E televizyonlarının ortak canlı yayın programına katılacak olan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, göreve geldiği günden bugüne geçen 3 yıllık süre zarfında yaptığı ve devam eden çalışmaları kamuoyu ile paylaşacak.

7 Haziran Salı günü saat 21.00’da başlayacak olan programda Başkan Şerifoğulları, Kanal 23 Genel Yayın Yönetmeni Arif Çakmak ve Kanal Fırat ve Kanal E Televizyonları Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın sorularını cevaplandıracak.

Üç televizyondan da ortak gerçekleştirilecek canlı yayında Başkan Şerifoğulları önemli açıklamalarda bulunacak.

Gerçekleştirilecek programda Başkan Şahin Şerifoğulları gelecek süreç içerisinde Elazığ için yapacağı çalışmaların da ayrıntılarını paylaşacak.

Başkan Şerifoğulları’nın konuk olacağı ortak canlı yayın Salı günü saat 21.00’da ekranlarda olacak.
 

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2022, 19:07

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109